Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...
 RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...
 RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...
 Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO

Cum export de pe desktop o conver...

Am facut infarct?
 

striptease

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002
mda.. corect, n-ati simtit spiritul.

#38
noname

noname

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,881
  • Înscris: 02.06.2003

mirceacra, on Jun 14 2005, 21:23, said:

Tu asta faci cand vezi astfel de foto???

<{POST_SNAPBACK}>

am si laptop, am si desktop dar nu fac pentru ca am prietena si fantezii care merg mai bine decat pozele de genu'

#39
Sakura

Sakura

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,007
  • Înscris: 14.04.2004
eh, toti facem, cu prietene sau fara, cu fantezii sau fara.

#40
mirceacra

mirceacra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 24.03.2005
Oare kiar nimeni dintre voi  nu ati fotografiat o tipa mai mult sau mai putin goala?? De ce faceti atat caz de asta, sunt fotografii si omul le-a postat in aria foto , care e problema??
Gata si cu asta eu am inkeiat polemica, faceti ce vreti, cenzurati ce vreti! BYE!


poti sa inchizi mr.fred daca te ofensaeaza! Sau sa imi dai ban!

#41
X-Plicit

X-Plicit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 24.11.2004

mirceacra, on Jun 14 2005, 19:31, said:

In sfarsit cineva s-a gandit sa puna ceva poze mai interesane pe aria FOTO...


Noroc ca timpul tau pe care l-ai pierdut pana acum aici, in cautarea unor "poze mai interesane", a avut un rezultat, spre diferenta de timpul in care te chinui sa duci acasa un exemplar...


mirceacra, on Jun 14 2005, 19:31, said:

in afara de pisici, copii mici , biserici si alte plictiseli.... si pentru forumistii ce li se face sila cand vad femei dezbracate.... sa isi ia o lamie! (sau sa se uite la barbati :)... )

Forumistii vor lamaie cand vad persoane ca cele mai sus citate, nu cand vad femei dezbracate fotografiate intr-un mod mai putin artistic (asta in cazul de fata). Cat despre biserici, copii mici, pisici si alte plictiseli... pentru tine intelegem ca nu reprezinta nici un interes...si mai intelegem ca nu o sa o faca. Nu are cum.

Edited by X-Plicit, 15 June 2005 - 07:39.


#42
Nae65

Nae65

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 28.02.2005

mirceacra, on Jun 14 2005, 19:31, said:

BRAVO R.E.M. !! In sfarsit cineva s-a gandit sa puna ceva poze mai interesane pe aria FOTO, in afara de pisici, copii mici , biserici si alte plictiseli.... si pentru forumistii ce li se face sila cand vad femei dezbracate.... sa isi ia o lamie! (sau sa se uite la barbati :)... )

Inca o data bravo si ma puneti fratilor ca sunt interesante!

<{POST_SNAPBACK}>

Plictiseli zici? Hmmm... poate pentru tine care ești incitat de niște imagini în care apare o femeie ce prestează pentru bani în fața unor persoane pentru care a privi este o mare realizare personală și pentru care verbul "a atinge" le este de neânțeles...
Probabil că e ceva nou pentru tine să vezi o femeie...
Pentru restul, după cum se observă din pozele postate aici, viața înseamnă și altceva decât a privi femei ce prestează pe bani...
Unii mai practici dau bani pentru mai mult, se aleg și cu altceva decât cu "a privi"...
Dar te întreb ceva: "- Cu spiritul tău de observație extraordinar, ce ai văzut interesant la aceste imagin?"

mirceacra, on Jun 15 2005, 07:06, said:

De ce faceti atat caz de asta, sunt fotografii si omul le-a postat in aria foto , care e problema??

<{POST_SNAPBACK}>

Tocmai asta e problema, este aria foto, și dacă te uți mai atent vei observa că nu are nimeni nimic împotriva unor imagini sexy dacă acestea se ridică la nivelul de FOTOGRAFIE și nu simple imagini cu femei mai mult sau mai puțin dezbrăcate...
Locul lor era acolo unde-ți place ție cel mai mult... Sexy Lounge... Sau nu ai găsit secțiunea respectivă?
Păcat! Probabil că ai fi fost tare ocupat și nu ai mai fi intrat în polemici care te depășesc...
Doar pentru că ai alte păreri despre fotografie, scuze, despre imagini căci se pare că nu știi care e diferența între una și alta, nu trebuie să jignești și să înjuri...
Dar, cum spuneai mai sus, biserica e un subiect plictisitor pentru tine și de aici concluzia că "nu prea ești dus la biserică"...
Copii mici = plictiseală? Probabil că nu ești în stare să ai...
Dar ce vorbesc de copii? nici o pisică nu ești în stare să crești...
Te mai întreb ceva: "- Dacă tot ce e aici este plictisitor, în afară de imagini cu femei ce altceva ți se mai pare interesant?"

#43
whitey

whitey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.01.2004
Ceea ce ma surprinde e ca au aparut o gramada de persoane care nu aveau nici o treaba cu aria foto pana acum sau cu fotografia, de acum stiu cum fac, ca sa atrag posturi pe vreun topic cu poze de ale mele bag in title " tatze, gagici, striptease" eventual un teaser in prima parte  :coolspeak:

#44
BorisFlokow

BorisFlokow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 28.08.2004
Eu cred ca R.E.M este tot mirceacra :D.
@zahei cum de n-ai recomandat pastile :lol: tocmai acum cand era cazul ?

#45
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002

BorisFlokow, on Jun 15 2005, 11:08, said:

@zahei cum de n-ai recomandat pastile :lol: tocmai acum cand era cazul ?

<{POST_SNAPBACK}>

n-are rost. voi aveti nevoie de un controlor ca ati facut statie pentru autobuzist pe foto.

Edited by zahei, 15 June 2005 - 10:32.


#46
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Consider ca tot ce era de spus s-a spus. Din acest moment la primele offtopicuri se primesc avertismente si topicul se va inchide.

#47
zahei

zahei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,463
  • Înscris: 28.08.2002
am observat ca nimeni nu a comentat pozele in sine. eu cred ca a treia si a patra poza sunt chiar reusite. a reusit sa surprinda doua expresii faine ale feței.

http://forum.softped...e=post&id=36493
http://forum.softped...e=post&id=36494

Edited by zahei, 15 June 2005 - 10:50.


#48
Nebuchadnetar

Nebuchadnetar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 586
  • Înscris: 31.03.2005
E greu sa-ti dai cu parerea la niste declansari intamplatoare din cauza tremuratului de emotie!
Asteptam mai cu interes poate chiar niste nuduri faine care sa fie cu adevarat de vazut, si cand ma refer la nuduri faine, intelegeti ca nu este necesar sa umplem ecranul de "paduri"! Ca stim cu totii, cu cat se arata mai printre picaturi cu atat sunt mai senzuale.
Puteti sa va pozati si bunicile daca sunteti convinsi ca da bine la public!   :confuzzled:

#49
ezekio

ezekio

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 07.01.2002

mr.fred, on Jun 14 2005, 19:36, said:

Grupul fotografilor de pe SP cere scuze lui mircea ca-l plictisim.

<{POST_SNAPBACK}>


Subscriu.

Din pozele alea mie-mi plac adidasii puma si cam atat.
:disgust:

#50
setlers

setlers

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 137
  • Înscris: 18.05.2005

aleka008, on Jun 13 2005, 22:23, said:

Eu sunt femeie si le fac pe toate (ce vrea al meu barbat), asa ca....

<{POST_SNAPBACK}>


Mie mi se pare un raspuns atipic pentru o femeie cea ce ma duce cu gindul la o greseala de imagine. Chiar vrei sa credem ca esti femeie ?

Despre poze nu pot sa spun decit ca nu par facute la intimplare, sau poate au fost selectate dintre cele 100 facute atunci cind a inceput sa-ti tremure degetul pe buton.

Edited by setlers, 16 June 2005 - 22:39.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate