Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil

Viata traita asa cum vrei tu vs v...
 Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 

Cadou

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#19
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010
Carti?!Macar daca le-ar citi. :P Mi-e ciuda ca nu ii plac chestii de argint,gen:bratara, lant, etc.Pana in prezent i-am tot luat parfumuri, deodorante, si multe alte chestii, unele care le-am luat cu el. Vreau sa-l surprind intr-un mod placut cu ceva care sa-i placa.Ceva funny&stuff like this.

#20
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,388
  • Înscris: 14.06.2006
La 70 de lei optiunile sunt destul de limitate...
O jucarie sexuala pe care sa o folosesti tu pentru el?

#21
AlexaF

AlexaF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 26.01.2009
Ia o poza cu voi doi, du'te in Auchan, vezi ca e un magazin de personalizare, ii zici lu nenea ce vrei sa faci(puzzle, tricou, mousepad, cana, cam orice..) coste pana in 30-40 de lei(depinde de caz)-cum mai zicea cineva mai sus.
Pe langa asta ii mai poti cumpara un roman bun(tot din auchan, au o librarie super) sau daca nu ii place sa citeasca un joc de calculator(nu incerca sims ca provoaca dependenta si s-ar putea sa nu mai aibe timp de tine... :D)Sau ai putea sa ii iei ceva de imbracat, banuiesc ca ii stii gusturile si stilul.
Alte idei..o curea de piele, o pereche de ochelari de soare, etc. Idei sunt multe, dar tu iti cunosti mai bine prietenul.

#22
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010
Faza cu cadoul personalizat i l-am facut anul trecut.pe cana.ma gandesc la puzzle sa fac si o curea de piele e o idee super buna.mai astp sfaturi,indicatii :P incep sa imi vina idei.daca nu ar fi asa mofturos la cadouri,ar fi altfel :P

#23
stifflerr

stifflerr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,368
  • Înscris: 16.07.2008

View Postgirley, on 7th January 2010, 07:59, said:

tocmai am spus ca nu ii plac lantisoarele si alte chestii de argint <_<
ah

View Postgirley, on 7th January 2010, 09:06, said:

Pai bugetul ar fi cam 50-70 lei.
o tablă de șah pt voi doi?

Edited by stifflerr, 07 January 2010 - 10:35.


#24
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010
Nu ne place sahul.Stiu,suntem mofturosi aman2.La el in camera are niste probl cu peretii.Face mucegai.Si tot timpul imi spune ca se simte un aer inchis.Ma gandeam sa-i iau un Glade micro spray,ca miroase fain.Ce parere aveti?Merge sa-i fac cadou sau e prea ,,deplasat"?

#25
AlexaF

AlexaF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 26.01.2009
Mie una mi s-ar parea aiurea daca as primi un glade. Eu zic ca decat sa ii iei 10 maruntzele de care sa nu se poata folosi, mai bine ii iei un singur lucru, dar bun.

#26
stifflerr

stifflerr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,368
  • Înscris: 16.07.2008

View Postgirley, on 7th January 2010, 10:42, said:

Nu ne place sahul.Stiu,suntem mofturosi aman2.La el in camera are niste probl cu peretii.Face mucegai.Si tot timpul imi spune ca se simte un aer inchis.Ma gandeam sa-i iau un Glade micro spray,ca miroase fain.Ce parere aveti?Merge sa-i fac cadou sau e prea ,,deplasat"?
nu prea merg chestiile de casă(glade, fairy, mr proper etc)


un calendar cu voi doi? :huh:

Edited by stifflerr, 07 January 2010 - 13:23.


#27
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006
eu i-am luat un parfum si un hanorac de la columbia.

#28
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,388
  • Înscris: 14.06.2006
Cu 70 de lei??

#29
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010
si calendarul unde l-as putea face?

#30
hazzeleyesz

hazzeleyesz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 20.09.2008
O cravata misto o vesta cum se poarta acum, un hanorac, pulover,etc Sau te poti reorienta spre ce pasiuni are, si de acolo te descurci tu! Nu ar trebui sa-ti fie greu, fai o surpriza cu tine, imbraca-te misto, provocator( doctorita,politista,majoreta) mai departe te descurci!

#31
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010
La ce pasiuni are el,nu am bani. :P Lui ii plac masinile,toate ce apartine de muzica(difuzoare,twitere,subwoffer,statii,etc).Hanorac trebuie sa ma duc cu el,sa stiu ca ii sta bn.Asta o sa fac cand facem 19 ani impreuna :inlove: suntem nascuti aman2 in aceeasi zi si acelasi an :) Pana atunci trebuie sa ii fac cadou cand facem un 1 si oleak.De 1 martie,si nu mai am idei.Ma bate un gand cu calendarul cu noi 2 sau un puzzle.mai am timp sa ma gandesc,mai astp sugestii oricum.

#32
hazzeleyesz

hazzeleyesz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 20.09.2008
Apoi cred ca o sa ai bataie de cap! Da la 14 februarie te-ai gandit?! Ce noroc pe el ca scapa de un cadou de 1 martie.Gandeste-te ce greu e la noi sa va luam la voi cadouri: de ziua voastra, de implinirea a nu stiu cata vreme de relatie, de 14 februarie, de 1-8 martie, de mos niculae si craciun! Si te plangi tu de pana de idei! Hm oare el ce zice?!

#33
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010
Am si uitat de Ziua Indragostitilor!Pfff...chiar nu stiu ce sa ii iau!Voua baietilor va este mai usor:lantisor de argint,bratara,cercei,un trandafir,un parfum,un mutunache,toate fetele adora papusile de plus,o placa de par/ondulator,o ciocolata,o cutie de bomboane,etc.sunt o gramada ptr fete.Ptr baieti mai greu,ca sunt unii mai mofturosi,ca iubitu meu.El nu poarta camasi,cravata,fular,ceas,si chiar nu stiu ce sa ii mai iau.pana acum i-am tot luat seturi de parfum,o cana in forma de inima,si mai multe.Acum chiar nu mai stiu <_<

#34
hazzeleyesz

hazzeleyesz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 20.09.2008
Daca nu poarta camasi, cravate, fulare etc i-ai ceva ce il vezi ca poarta! Cu hainele e mai simplu, vorbeste cu vanzatoarea de la magazin,daca cumva nu e bun tricoul,puloverul etc, sa poti merge sa-l schimbi pe alta marime.Doar ai vazut ce marime poarta, nu poate fi atat de complicat! La urma urmei, gestul conteaza nu cred ca el o sa-ti scoata ochii ca de ce i-ai luat un tricou rosu si nu unu negru.

#35
girley

girley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 03.01.2010
Ma mai gandesc.Nu prea am mult timp,asa ca sper sa gasesc repede ceva frumos

#36
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

View PostDecember, on 7th January 2010, 14:53, said:

Cu 70 de lei??

nu chiar

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate