Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Explozie la Dedeman Botoșani...

Cat consuma un AC ?

La mulți ani @Tyby!

Reprogramare examen auto prin pro...
 Are cineva instructiunile de conf...

Pareri scule INCGO

Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...
 Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...
 Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?
 

Cd-player second hand 90's vs. dvd-player

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,655
  • Înscris: 06.03.2005
Eu am un SBT de mai bine de un an si sunt multumit de calitatea audio dar mai ale sunt incantat de functionalitatea si capacitatile sale.
Reda cam orice format compresat sau nu, inclusiv high-resolution 24/96, pe ecranul "imens" poti avea nu numai informatii despre ce reda dar poti avea imagini cu coperta discului, poti avea analizor spectru sau chiar vu-metre analogice cu ace(preferatul meu).
Poate fi controlat cu orice smart-phone prin wi-fi si poti avea simultan pe ecranul mobilului ceea ce afiseaza pe ecranul sau folosind touch-screen, binenteles.
Poti avea astfel pe telefon, acces comod de la distanta la navigarea pe net prin mii de posturi radio online, unele fiind adevarate minunatii in materie de muzica atent selectionata si cu un sunet surprinzator pentru transmisia pe internet.

Sincer mie nu imi pare un design urat, este chiar ceva original, functional fata de cutiile monotone standard de 430mm.
In poza asta chiar asa urat pare?Attached File  logitech_squeezebox_touch_1.jpg   31.74K   43 downloads

#38
adrg

adrg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 06.05.2007
Ce aplicatie folosesti pentru Android?

#39
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,655
  • Înscris: 06.03.2005
https://play.google....Ym94cmVtb3RlIl0.

Asta este aplicatia care functioneaza perfect chiar si cu noul android JB 4.11.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate