Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 

Comentarii Poze

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bardas

bardas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 20.05.2007
In cradrul site-ului doresc sa adaug o sectiune in care vizitatorul isi poate uploada o poza pentru a putea fi vazuta si comentata de alte persoane. O aplicatie de genu asta eu as face-o in flex ptr ca nu prea ma pricep la php sau js. Intrebarea este urmatoarea: merita sa fie facuta o astfel de aplicatie in php ptr a putea fi indexate pozele/comentariile? mai pe scurt are o influenta mare in propulsarea site-ului in serps?
Merci.

Edited by bardas, 03 January 2010 - 21:39.


#2
voxx

voxx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 29.03.2007
Bineinteles...nu ai auzit de google images?Mie imi vin 200 de vizitatori pe zi din google images din totalul de 2000.

#3
MPower

MPower

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 577
  • Înscris: 23.11.2006
Strict legat de comentarii, daca vor ajuta sau nu, depinde de ce anume se va comenta. Practic reprezinta extra unique content in cadrul site-ului, iar calitatea si keyword-urile depind de continutul lor. De asemenea, daca adaugi comentarii, nu uita sa adaugi un sistem de validare pentru comentarii, ca site-ul sa nu devina spam haven.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate