Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...

Cumparare masina
 cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...

Cand ati observat ca aveti nevoie...
 Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?
 Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard
 

M-au publicat

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#19
ARC

ARC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 697
  • Înscris: 28.03.2004
Felicitari! Frumoase poze. Vad ca te-au plimbat pe peste tot. La otelarii si la furnale sunt cele mai spectaculoase imagini. Oricum e bine ca ai insistat si pe "people" nu numai pe utilaje.
Damn, vad ca ai facut deja poza cu combinatul la apus...   :D Voiam sa vin eu cu o astfel de poza. Eh, tot o sa fac si eu una. Sper la vara sa pot sa intru si eu cu aparatul (am practica acolo), desi ma indoiesc. Oricum nu ajung eu la otelarii sau la furnale. Poate doar prin  LBC Oricum felicitari inca o data.

#20
ezekio

ezekio

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 07.01.2002
Foarte misto realizarea. Felicitari  :first:

#21
Kath

Kath

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 06.03.2005
Bravo man! Way to go!  :coolspeak:

#22
C1audiu

C1audiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 09.01.2005
Multa bafta in continuare!!!!
:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

#23
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Multumesc mult inca o data tuturor. Sper sa recidivez pentru a nu lasa impresia ca imaginile pentru bloomberg au fost un accident.

#24
Nyana

Nyana

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 1,702
  • Înscris: 02.04.2002
LA MAI MARE! Felicitari!!!

#25
whitey

whitey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.01.2004
Felicitari, George, ma bucur mult. Financiar a fost ok ?

#26
acrac

acrac

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 04.11.2004
:bouncey:  :bouncey:  :bouncey:

Bravo ma !

#27
73437

73437

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.04.2004
Sunt absolut convins că vom auzi de tine des în viitor.

#28
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004

whitey, on Jun 8 2005, 09:54, said:

Felicitari, George, ma bucur mult. Financiar a fost ok ?

<{POST_SNAPBACK}>




A fost ok.


Legat de publicare. Teoretic nu ar trebui sa fie mare lucru. E pana la urma una din tintele unui fotograf. Au fost si altii inaintea mea (l-as aminti pe altfel sau sakura ale caror imagini apar prin diverse ziare). De ce e atat de greu sa patrunzi in lume asta imi e imposibil de inteles. Talentul e numai asa, un accesoriu. Trebuie mult noroc (90% e noroc, sansa, bafta, bulan) si multa, dar multa, tenacitate. Multi din cei cu talent obosesc inainte de a fi remarcati pentru ca procesul declansarii tine undeva intre 1/30 si 1/4000 sec. In restul timpului trebuie lobby, portofoliu, telefoane, carti de vizita, zambete, conversatie si relatii. Asta e adevarul. In romania nu exista agenti (cu un "i") care sa te impresarieze si care sa te reprezinte. Toata munca de PR o faci singur si asta furand din timpul alocat creatiei artistice. Tot secretul e sa-ti balanesezi resursele astfel incat sa fie un echilibru.

Altfel sunt mai motivat ca niciodata. E pana la urma cea mai buna sursa de energie creatoare, cu mult peste eventualii stimuli financiari.

#29
mirceao

mirceao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 07.05.2004
Postul asta - ultimul al tau Mr Fred- e de fapt important pt cei ce vor sa o 'apuce" pe calea asta...pastrand proportiile mi-au aparut si mie in cotidianul si catavencu, nu inseamna ca s-a intamplat ceva dupa aia.
Bravo Nene

#30
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,397
  • Înscris: 29.11.2001

mr.fred, on Jun 8 2005, 13:15, said:

A fost ok.
Legat de publicare. Teoretic nu ar trebui sa fie mare lucru. E pana la urma una din tintele unui fotograf. Au fost si altii inaintea mea (l-as aminti pe altfel sau sakura ale caror imagini apar prin diverse ziare). De ce e atat de greu sa patrunzi in lume asta imi e imposibil de inteles. Talentul e numai asa, un accesoriu. Trebuie mult noroc (90% e noroc, sansa, bafta, bulan) si multa, dar multa, tenacitate. Multi din cei cu talent obosesc inainte de a fi remarcati pentru ca procesul declansarii tine undeva intre 1/30 si 1/4000 sec. In restul timpului trebuie lobby, portofoliu, telefoane, carti de vizita, zambete, conversatie si relatii. Asta e adevarul. In romania nu exista agenti (cu un "i") care sa te impresarieze si care sa te reprezinte. Toata munca de PR o faci singur si asta furand din timpul alocat creatiei artistice. Tot secretul e sa-ti balanesezi resursele astfel incat sa fie un echilibru.

Altfel sunt mai motivat ca niciodata. E pana la urma cea mai buna sursa de energie creatoare, cu mult peste eventualii stimuli financiari.

<{POST_SNAPBACK}>


Corect man! Si felicitari! Cunosc senzatia, asa ca stiu cam ce e in sufletul tau!

Mult succes in continuare!

T.

#31
ionutz_cjv5

ionutz_cjv5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 481
  • Înscris: 04.04.2005

Quote

Multumesc mult inca o data tuturor. Sper sa recidivez pentru a nu lasa impresia ca imaginile pentru bloomberg au fost un accident.

Cred ca toti de aici stiu ca nu a fost un accident si ca meriti chiar mai mult. Parerea mea... Iti doresc noroc, sansa, bafta, bulan caci talent ai.

Edited by ionutz_cjv5, 08 June 2005 - 15:08.


#32
pysyka

pysyka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 29.06.2004

mr.fred, on Jun 8 2005, 00:04, said:

Sper sa recidivez pentru a nu lasa impresia ca imaginile pentru bloomberg au fost un accident.

<{POST_SNAPBACK}>



u will! sunt sigura de asta. felicitari inca o data! :*

#33
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Felicitari si bafta in continuare. Asteptam recidiva :)

#34
Nae65

Nae65

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 28.02.2005
Felicitări și la cât mai multe astfel de apariții!

#35
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003
Felicitari si la cat mai multe astfel incat sa nu mai auzim de: "au fost 3 zile extrem de grele".

:peacefingers:

#36
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
ai vazut man ca se poate? ma bucur enorm, felicitari!

next time, ask for 10 times cat tz'au dat :) cu tupeu... o sa ai o surpriza, contrar la ce te ashteptzi. sper ca le'ai spus ca de data asta le'ai facut un superdiscount pt ca sa va imprietenitzi...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate