Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente
 Curba Q-U Fronius gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

Nota de relație
 Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?
 Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad

Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...
 

Inaltimea :-J

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
105 replies to this topic

#73
Volvo

Volvo

    BANAT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 23.01.2008

 anonym91, on 19th December 2009, 00:35, said:

:lol: alt idiot :lol: citeste ce a scris car-man inaintea mea si apoi vorbeste despre mine ... imi place ca iti dai cu parerea fara sa citesti si fara sa sti despre ce e vorba...  :OK:
si ma rog pe tine cine te`a intrebat ceva? te asigur ca esti cu mult mai mic decat car-man iar pentru insulte, apas iar pe butonul raport, asa ca m`am obisnuit

#74
anonym91

anonym91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 06.12.2009

 car-man, on 18th December 2009, 19:18, said:

vrei sa te iau la mataranga, iubitor de pitici?  :huh:
car-(wo)man ... imi face placere sa conversez cu tine(om cu coeficient de inteligenta redus)propunerea ta de gay :)) am sa o refuz.acum pricep ce ai cu el...ai f ute pe cineva dar nu ai pe cine...se pare ca in special persoane de sex masculin... bravo tie .. ma bucur ca cineva are curajul de a-si expune in public orientarile sexuale.... astept sa postezi ceva ma interesant daca se poate... ultima replica a fost chiar plictisitoare.... vino cu ceva mai nou
si sa ma exprim intr-un limbaj mulat pe capacitatea ta de intelegere: lua-o-as pe ma-ta in mataranga!
(imi cer scuze daca te-am ofensat... numai ca am observat ca asta este modul tau de a comunica si probabil voi reusi sa scot ceva de la tine) :lol:
Succes..sa fii iubit de baietei pitici...

 Volvo, on 19th December 2009, 00:42, said:

si ma rog pe tine cine te`a intrebat ceva? te asigur ca esti cu mult mai mic decat car-man iar pentru insulte, apas iar pe butonul raport, asa ca m`am obisnuit
in primul rand nu te-am insultat pe tine....mi se pare imoral sa apesi pe report nu "raport" (are cu totul o alta semnificatie) , imoral pentru ca nu trebuie sa te bagi intre mine si el atata timp cat nu esti inclus in dialogul respectiv
in al 2lea rand ce conteaza varsta?si de unde stii cati ani am?
normal ca te-ai obisnuit....cum vezi pe unu ca se cearta cu altul , fara a sti despre ce e vorba , apesi "raport" ... si normal fara a fi treaba ta.... serios... cum te-as putea jigni?pe tine,moralitatea intruchipata? <_<
P.S. nu e intrebare retorica

Edited by anonym91, 19 December 2009 - 00:52.


#75
ColtAlb

ColtAlb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,639
  • Înscris: 11.01.2008
Gata, nu mai abera pe-aici. Du-te la culcare că e târziu!

#76
anonym91

anonym91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 06.12.2009

 ColtAlb, on 19th December 2009, 00:54, said:

Gata, nu mai abera pe-aici. Du-te la culcare că e târziu!
da mami ... imediat :kisstogether:

#77
blacatusu

blacatusu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,342
  • Înscris: 01.08.2006
scuze pentru off topic, eu zic ca nu are sens sa va contrati, nici macar nu sunteti la subiect. gata, a fost o neintelegere nu are sens sa duceti "lupta" mai departe.

#78
Volvo

Volvo

    BANAT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,855
  • Înscris: 23.01.2008
*imi fac veacul pe aici de o perioada destul de mare in care sa invat toate butoanele si numele lor, iar daca nu ai habar eu zic sa nu te bagi.
** initiatorul topicului a spus ca a terminat discutia dupa care a revenit cu o ironie presupun, ca sa te gasesti tu sa incepi cu insultele, daca nu ai citit inca primul meu post pe acest thread, iti repet special: softpedia nu este un chat/messenger nu este loc de injuraturi/jigniri etc.
nu vreau comentarii



scuze de offtopic

#79
anonym91

anonym91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 06.12.2009

 Volvo, on 19th December 2009, 00:59, said:

*imi fac veacul pe aici de o perioada destul de mare in care sa invat toate butoanele si numele lor, iar daca nu ai habar eu zic sa nu te bagi.
** initiatorul topicului a spus ca a terminat discutia dupa care a revenit cu o ironie presupun, ca sa te gasesti tu sa incepi cu insultele, daca nu ai citit inca primul meu post pe acest thread, iti repet special: softpedia nu este un chat/messenger nu este loc de injuraturi/jigniri etc.
nu vreau comentarii



scuze de offtopic

imi cer scuze ca te-am corectat in legatura cu "raport" acum am vazut ca asa este denumit butonul respectiv pe forum.in fine imi mentin parerea ca au o semnificatie diferita raport si report... care sunt sigur ca a fost tradus engleza gresit...in engleza avand semnificatia corecta de a pune la curent cu ceva in neregula iar in romana doar de a prezenta o situatie nu si o abatere de la reguli, in fine posibil sa ma insel.singurul motiv pentru care m-am bagat e ca nimeni nu l-a banat pe car-man ceea ce mi se pare stupid....pentru ca l-a jignit pe pusti.nu ma intereseaza ca pustiul a trecut peste...ci faptul ca respectivul nene care l-a jignit nu a patit nimic.jignesc pentru ca este incurajat sa jigeasca pe altii.

#80
ColtAlb

ColtAlb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,639
  • Înscris: 11.01.2008
Pariem că tu ești singurul care zbori?
Eu și ceilalți luăm câte un warn pt. off-topic.
Car-man poate ia un warn.
Iar tu cel puțin un suspend. Can't wait, să văd dacă e adevărat!  ^_^

#81
anonym91

anonym91

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 06.12.2009
:)... nu am primit nimic... in fine ...

 incepator20, on 19th December 2009, 12:00, said:

Nu citesc dejectiile tale!  :thumbdown:

Mi-e mila de tine!
:) atunci nu iti mai da cu parerea.

 ColtAlb, on 19th December 2009, 01:13, said:

Pariem că tu ești singurul care zbori?
Eu și ceilalți luăm câte un warn pt. off-topic.
Car-man poate ia un warn.
Iar tu cel puțin un suspend. Can't wait, să văd dacă e adevărat!  ^_^
zbor cu tancu in ma-ta si in tot neamu lu ma-ta poate si in viitorii tai copii ce zici de asta?
crezi ca imi pasa ca iau suspend sau ban?observ ca nimeni nu face nimic pe forumu asta...asa ca daca iau eu ban si voi ramaneti mi se rupe...lua-te-as in carici de papagal.oricum sunt sigur ca nu ai tupeu sa imi raspunzi de frica banului si nu te vei cobori la nivelul meu normal....ma voi simti jignit.....cat de amuzant vi se pare?oricum stati linistiti ca nu ma atac si nici nu sunt nervos chiar ma plictisesc..si sa nu fiu off topic... te poti duce la un doctor sa afli cat vei creste in inaltime.Lua-mi-ati piticu la lins. :kisstogether:

#82
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008
eu am 27/20

#83
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008
Bea lapte, un litru pe zi.

#84
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Bea lapte de carman...Iti cresc alti pitici...Si cu siguranta vei ajunge ceva important,ca si pretenul tau.Unii au devenit miliardari(IRI).Alti au devenit premieri(BOC)Tu ce nume ai ca de obicei ajung ceva piticii cu nume de 3 litere :)


Stiu ca imi voi luat inca 10%. Dar nu ma pot abtine :D

#85
stifflerr

stifflerr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,368
  • Înscris: 16.07.2008
ce-mi place că vă certați de la niște discuți așa de neimportante :lol:

drace, ești ok, or să te iubească fetele mamă mamă. Acum fugi la sală și fă și mușchi. Fetele nu iubesc stegulețele.

Edited by stifflerr, 21 December 2009 - 17:51.


#86
jayjay18

jayjay18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 09.07.2007
apucate sa sari coarda :bouncey:
si vorbesc foarte serios ;)

#87
_zenith_

_zenith_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 08.04.2009

 car-man, on 18th December 2009, 14:41, said:

n-am cum! ochii tai imi ajung pe la nivelul buricului...
iti cam da cu frunte-n buric

 car-man, on 18th December 2009, 14:43, said:

de ce nu te faci tanchist, pilot pe avioane de vanatoare sau jocheu? poti incerca si la circ...
:roflmaofast:

 mihai!, on 18th December 2009, 14:55, said:

Nu-i nimic ,stai linistit , vei ajunge prim-ministru .
tare asta

 Alexe1995, on 18th December 2009, 15:06, said:

ce glume de prost gust.Nu rade nimeni, daca faci glume fa macar niste glume bune.
eu am ras de era sa cad de pe scaun

#88
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Deci ai mai facut rost de vreo 5 cm in plus?Dute-n ferentari ca se da acolo pe sub mana si mai ieftin ;)

#89
stifflerr

stifflerr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,368
  • Înscris: 16.07.2008
http://forum.softped...howtopic=336291
inspiră-te

#90
incepator20

incepator20

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 24.05.2009
Se poate inchide topicul? Initiatorul a luat foc conform stirilor de la ora 5... Stati!Nu va bucurati inca!  E in coma!  

PS: Eu am 1.78! Si vreau sa scad! :lol:

Edited by incepator20, 22 December 2009 - 20:20.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate