Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente

Curba Q-U Fronius gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...
 interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 

Monitor Proview - AI2237W

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
zoozoo

zoozoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 18.07.2007
Am gasit un monitor de 22", care a inceput sa-mi placa... as vrea sa vad si parerea voastra despre acest monitor.
Din pacate nu gasesc nici un review calumea iar specificatiile difera destul de mult de la site la site... <_<
Pretul monitorului in Auchan Cluj este de 500 lei.

Attached Files

  • Attached File  3344.jpg   30.74K   18 downloads

Edited by zoozoo, 07 November 2009 - 12:50.


#2
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,761
  • Înscris: 23.05.2013
Decat ala la 500lei, MULT mai bine asta la 580lei. Transport gratuit. E un monitor bun, si macar stii ca achizitionezi ceva bun, nu o ciudatenie precum Proview ala.

#3
stupidcow

stupidcow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 24.12.2004
Proview a fost primul meu monitor CRT. Era de 14" si m-a tinut in jur de 6 ani fara ca imaginea sa aiba in vreun fel de suferit. La prima vedere arata chiar bine LCD-ul asta din Auchan, insa trebuie sa faci si niste teste de imagine ca sa vezi daca se merita.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate