Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand ajung banii de la banca dupa...

Divani&Sofa

Caut software antic Kasperski Ant...

Intrebare despre ppc (fostul enel)
 Radiator spart? Pierdere freon - ...

Grafice Tesla model Y LR

Sfat achizitie lumini DSLR

Sfat cumparare moneda de aur
 Daca am un filet stricat la fuzet...

Transferurile de active intre bro...

Solutie amenajare interior apartm...

Probleme priza carlig de remorcare
 UST.FR vs NQSE.DE (ETF pe Nasdaq)

Autoturismele BMW nu semnalizeaza...

Reparatie VFD

ETF termen lung VWCE vs VUAA.
 

Numai aici despre programele sportive difuzate de PRO TV și PRO Arena.

* * * - - 4 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3580 răspunsuri în acest subiect

#109
Deyutzu_AR

Deyutzu_AR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.160
  • Înscris: 21.03.2012
bine e si 2 meciuri  :coolspeak:

#110
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.419
  • Înscris: 21.10.2010
Asta da surpriza :o

#111
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.460
  • Înscris: 14.01.2008
in curand toate meciurile jucate de Kuban din campionatul Rusiei in direct la Sport.RO,conform unui promo difuzat dupa supercupa Angliei ;)

incet-incet ....parca se transforma  intr-un canal de sport  :coolspeak:

Editat de scorpyo, 12 august 2012 - 16:42.


#112
sir_petre

sir_petre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.861
  • Înscris: 06.04.2008
Transmisia meciului Ajax- Alkmaar a inceput cu aproape 9 minute intirziere pe Sport.ro. Erau sa rateze golul marcat in minutul 9 de Van der Wiel.

Editat de sir_petre, 12 august 2012 - 16:58.


#113
ShevaDani

ShevaDani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.922
  • Înscris: 09.03.2012
sport.ro un post de 2 lei:)meciul lui ajax a inceput la 17 :30,ei au dat cu publicitate vreo 15 minute.dupa ce si-au facut plinul de reclame,si-au zis sa dea si meciul.comentatorii sunt foarte slab pregatiti.azi la meciul lui feyenoord, cei care filmau il aratau pe un jucator in prim-plan timp de 20 de secunde,i se vedea numele pe tricou,ala de sport.ro a zis ca-i altu....la ambele meciuri transmise de astia,comentatorii au spus aceeasi prostie, ca psv a pierdut azi.nu,ieri seara.cum zicea cineva, astia spun o prostie..cu tarie.
folosesc optiunea mute.e prea mult prostie pe acest post de reclame.

Editat de ShevaDani, 12 august 2012 - 16:51.


#114
Vla0d_

Vla0d_

    Patrick Ekeng!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.879
  • Înscris: 20.06.2012
Daca continua in ritmul asta cu transmisiile ii depasesc pe cei de la Dolce Sport. :)) E un avantaj pentru transmisiile lor ca au renuntat la Europa League. Probabil Serie A si Ligue 1 erau deja luate daca renuntau si la Cupa Romaniei.

#115
sir_petre

sir_petre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.861
  • Înscris: 06.04.2008
@ShevaDani

Ce sa-i faci este greu sa treci de la: Spărgătorii de râs, Americanii au talent, Pariu cu frica, Campionatul Mondial al Tăietorilor de lemne la comentariul unor meciuri de fotbal.
Uite astia sint "pretenii" tai:
-Catalin Andrei si Dan Pavel, au vrut sa zica cite ceva la meciul Utrecht - Feyenoord;
-Catalin Andrei si Mihai Mironica, astia cica au incercat  sa comenteze meciul Chelsea - Manchester City;
-Mihai Brasoveanu si Bogdan Pasare, astia doi mai bine ar tacea in acest moment la meciul Ajax- Alkmaar.

Editat de sir_petre, 12 august 2012 - 17:16.


#116
raduors

raduors

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.108
  • Înscris: 13.07.2008
M brasoveanu comenteaza wrestling....deci iti dai seama cat de bine se pricepe la transmisii in direct..

Editat de raduors, 12 august 2012 - 17:51.


#117
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.313
  • Înscris: 05.01.2012
Lasand la o parte pregatirea precara a comentatorilor de la Sport.Ro, salut transmiterea campionatului batav si sezonul acesta, chiar daca transmisiile sunt efectuate pe un post care pana acum cateva zile se afla in "moarte clinica". Poate invie din morti... :naughty:

#118
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.460
  • Înscris: 14.01.2008
:OK: corect!.... e un castig, pentru cei care nu se pot desfata cu meciurile de pe DigiSport  :smoke:

#119
star19

star19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 79
  • Înscris: 04.01.2011

 scorpyo, on 12th August 2012, 19:27, said:

:OK: corect!.... e un castig, pentru cei care nu se pot desfata cu meciurile de pe DigiSport  :smoke:
Exact, pentru cei fara digi , ca si mine e mana curata :thumbup: campionatul olandez. Pro-ul parca are comentatori mai buni/sau avea...

#120
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.447
  • Înscris: 04.08.2010
Cele 3 meciuri de la Sport.RO chiar au fost bune. Mai ales Supercupa Angliei, comentată de Mironică. :thumbup:
Din păcate, după aceste meciuri m-am gândit să continui maratonul fotbalistic cu FC Vaslui - Pandurii Tg. Jiu. Proastă inspirație am avut...  Un meci foaaaaaaarte slab, iar arbitrajul a fost pe măsură, centralul Radu Petrescu greșind stupid la multe faze, inclusiv la un "henț cu pieptul" și la un penalty clar, neacordat Pandurilor. După prima repriză am închis TV-ul...

Editat de Cipry7, 12 august 2012 - 19:50.


#121
snuck

snuck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 171
  • Înscris: 04.05.2008
Mironica in opinia mea este, scuzati-ma, un cretin. Atata lucru ca inca imi place vocea lui, din vremurile in care juca Steaua in Champions League si traiam ultimele momente frumoase ale echipei in Europa. Insa el e in rest un comentator foarte prost, a facut cel putin 2-3 greseli si aborda intr-o perioada a meciului un subiect complet penibil si care nu isi avea locul aici. Comenta selectia lui Piturca de la nationala. O fi petarda ce-a facut Piturca, omul are niste criterii de selectionare complet depasite, dar chiar trebuie sa vorbesti despre lucrurile astea cand ma uit la fotbalul din Anglia ? Ceilalti comentatori foarte slabi si ei.. chiar mai slabi decat fumatul Mironica.

#122
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 12.897
  • Înscris: 25.12.2010
Cum naiba sa dai atatea reclame si sa transmiti meciul din minutul noua?numai la noi e posibil asa ceva plus reclamele enervante din timpul meciului. :angry:

#123
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.447
  • Înscris: 04.08.2010
Eu chiar mă gândeam că bine că meciul s-a terminat la 15:27 și putem să vedem de la început Ajax - Alkmaar. Văzând atâtea reclame peste reclame, mă gândeam că meciul începe la 15:45. Altfel, altă scuză n-aveau... Când văd că s-a intrat în direct în minutul 9 mi-a picat fața. Noroc că am luat-o de pe jos și mi-am pus-o înapoi pe locul ei la timp ca să văd eurogolul lui Van Der Wiel. :thumbup:
Comentatorii se bucurau că n-a durat Supercupa mai mult că ratam golul... Pe cine voiau ei să păcălească?! Au băgat 10 minute de reclame, timp în care meciul începuse... Așa amatorism (ca să nu zic altfel) n-am mai văzut niciodată. Mai bine se scuzau că au avut niște probleme tehnice și ar fi fost mai credibili decât să spună că a durat Supercupa mult... Nici să mintă nu sunt în stare... :lol:

Editat de Cipry7, 12 august 2012 - 20:23.


#124
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.685
  • Înscris: 10.04.2009
[ http://imgon.net/di-QV7B.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

la ultima faza, a sutat in plasa laterala Jansen

ce se bucurau [ http://www.iplay.ro/pic/smilies/rofl.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


[ http://i.minus.com/iFJYlCEHKPz8N.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ http://i.minus.com/iciVp29dOYBoC.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

a prins si Tevez un sut de zile mari :D

Editat de beavis03, 13 august 2012 - 07:25.


#125
scorpyo

scorpyo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.460
  • Înscris: 14.01.2008
Anglia - Italia miercuri 22:00 in direct

#126
leo10

leo10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.106
  • Înscris: 14.08.2012
Saptamana asta la sport.ro

Miercuri  LIVE Sport.ro si voyo
21.30 Ungaria - Israel(de la 22.00 continua pe voyo)
22.00 Anglia - Italia

Sambata - Rugby Four Nations
13.00 Australia - Noua Zeelanda
18.00 Africa de Sud - Argentina

Sambata  Eredevisie
21.45 Feyenoord - Heerenveen

Duminica  Eredevisie
17.30 NEC - Ajax

In curand meciurile lui KUBAN din Premier League(Rusia) :coolspeak:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate