Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...
 

K-1 WORLD GP 2009 FINAL 8

- - - - -
  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#1
raduo_O

raduo_O

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 15.08.2009
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sSvk4D7T-u8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Astea sunt meciurile :


Ruslan Karaev vs Badr Hari                        
Alistair Overeem vs Ewerton Teixeira        


Jerome Le Banner vs Semmy Schilt            
Errol Zimmerman vs Remy Bonjasky          

Pronosticuri : ko2 Hari , decizie Overem , decizie Semmy , decizie Zimmerman .

Finala zic eu ca o sa fie Badr Hari - Errol Zimmerman , castigator HARI !

Edited by raduo_O, 27 September 2009 - 11:45.


#2
strong_bear

strong_bear

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 13.12.2008

 raduo_O, on 27th September 2009, 12:43, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sSvk4D7T-u8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Astea sunt meciurile :


Ruslan Karaev vs Badr Hari                        
Alistair Overeem vs Ewerton Teixeira        


Jerome Le Banner vs Semmy Schilt            
Errol Zimmerman vs Remy Bonjasky          

Pronosticuri : ko2 Hari , decizie Overem , decizie Semmy , decizie Zimmerman .

Finala zic eu ca o sa fie Badr Hari - Errol Zimmerman , castigator HARI !
Eu as zice altfel :
Badr Hari dar si Ruslan are sanse mari.
Overeem ko
Le Banner decizie
Remy ko
Finala Jerome vs Badr inca nu pot sa decid .

Edited by strong_bear, 27 September 2009 - 11:50.


#3
raduo_O

raduo_O

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 15.08.2009

 strong_bear, on 27th September 2009, 12:48, said:

Eu as zice altfel :
Badr Hari dar si Ruslan are sanse mari.
Overeem ko
Le Banner decizie
Remy ko
Finala Jerome vs Badr inca nu pot sa decid .


nu prea li dau sanse lui Jerome , Zimmerman mi se pare mult mai bun decat Remy .

Urmariti video de pe youtube care la-m in pus in primu post , se vede clar ca nimeni nu dorea sa lupte in semifinale cu Hari/karaev ( Hari clar:) )  ,toti se duceau in cealalta parte:)) .

Edited by raduo_O, 27 September 2009 - 11:56.


#4
MADDOCK_THE_MAN

MADDOCK_THE_MAN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.10.2008
Super video-ul de pe youtube . Multumim .

#5
flowrent

flowrent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,171
  • Înscris: 09.07.2005
Daca era Morosanu la tragerea asta se ducea fix langa Badr . Da, atat de dumb il cred dupa ce a facut ieri !

#6
strong_bear

strong_bear

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 13.12.2008

 raduo_O, on 27th September 2009, 11:56, said:

nu prea li dau sanse lui Jerome , Zimmerman mi se pare mult mai bun decat Remy .

Urmariti video de pe youtube care la-m in pus in primu post , se vede clar ca nimeni nu dorea sa lupte in semifinale cu Hari/karaev ( Hari clar:) )  ,toti se duceau in cealalta parte:)) .
Jerome e in forma foarte buna sa vazut  ieri dar si Semy si-a revenit, Remy are un avantaj cu experienta .

#7
dkml

dkml

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 09.12.2007
mi-as dori un hari cu toate ca si karaev imi place mult dar nu e un bun incasator
mi-as dori un texeira
mi-as dori un le banner ( doamne cat il urasc pe schilt:) )
si bineinteles un remmy bonjasky
iar finala remy-badr indiferent de castigator sa fie un meci fain

abia acum am vazut video..nush daca chiar poti spune ca l-au evitat pe badr. poate zimmerman. dar remy cine stie unde vroia sa ajunga si daca l-a provocat zimmerman nah..
oricum luptatori forte puternici..cred ca cei mai buni..aerts s-a vazut ca nu mai face fata

Edited by dkml, 27 September 2009 - 19:26.


#8
marusachi

marusachi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 14.08.2009

 raduo_O, on 27th September 2009, 12:43, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sSvk4D7T-u8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Astea sunt meciurile :


Ruslan Karaev vs Badr Hari                        
Alistair Overeem vs Ewerton Teixeira        


Jerome Le Banner vs Semmy Schilt            
Errol Zimmerman vs Remy Bonjasky          

Pronosticuri : ko2 Hari , decizie Overem , decizie Semmy , decizie Zimmerman .

Finala zic eu ca o sa fie Badr Hari - Errol Zimmerman , castigator HARI !
fight 1 hari ko; hari nu mai e slabanogul care si-a luat ko de la karaev!
fight 2 overeem decizie, este posibil sa fie si ko, poate chiar in prima repriza.
fight 3 schilt decizie sau tko! jerome nu mai are ko power :(
fight 4 bonjasky decizie! zimmerman nu ii face INCA fata. e prea tanar

de observat ca zimmerman l-a ocolit pe hari pt semifinale si gestullui de a-l provoca pe remy i-a dat acestuia sansa sa treaca si el pe cealalta parte a tabloului!
semi 1 hari vs overeem! iar o sa ma injurati dar spun overeem decizie
semi 2 schilt vs bonjasky! schilt decizie condimentata cu kd :))
finala overeem vs schilt! overeem decizie, o sa fie prea obosit pt ko!
deci overeem rules!
din cei 8 cei mai dragi mie sunt jlb, hari si karaev dar tre sa fiu realist :D
cea mai grea parte a tabloului e a 2-a, toti 4 luptatorii sunt puternici
o sa fie mult de lucru acolo!
pe prima parte cred ca semifinala o sa fie grea, daca se va disputa intre hari si overeem. daca se intampla si mai nimereste karaev una serioasa sa-l faca ko pe hari, overeem nu se va intrebuinta prea tare pana in finala!
overeem mai are un atu: provine dintr-o competitie care are reprize mai lungi si care necesita o buna rezistenta la "tavaleala"
numai bine,
marius

Edited by marusachi, 27 September 2009 - 21:49.


#9
dkml

dkml

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 09.12.2007
overeem daca iar nu gaseste solutie impotriva adversarului si incepe iar cu proiectari jos duca-se in MMA lu ma-sa. si sper (daca trece de texeira) sa ajunga cu hari sa-l spulbere asta. l-ai vazut sa ridice vreun picior vreodata? mai gesticula si el o lovitura de genunchi acolo. dintre toti el parea cel mai sictirit... toti glume intre ei, rasete, asta e spiritu de sportiv.

#10
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Pe ce data este finala?

#11
raduo_O

raduo_O

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 15.08.2009

 ruthless, on 19th October 2009, 13:41, said:

Pe ce data este finala?


pe 5 decembrie parca e . Am auzit ca Ghita va avea un meci de rezerva probabil cu aerts , saki sau feitosa.

#12
marusachi

marusachi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 14.08.2009

 raduo_O, on 19th October 2009, 23:18, said:

pe 5 decembrie parca e . Am auzit ca Ghita va avea un meci de rezerva probabil cu aerts , saki sau feitosa.
ar fi fain sa aiba daniel un meci de rezerva. oricum, toti cei mentionati de tine sunt niste buni luptatori. cele mai mari sanse le-ar avea, cred eu, cu saki. are avantajul alonjei, si al low-kick-ului!
feitosa nu ar avea probleme la lovituri joase dar are o garda destul de proasta, in schimb high-kick-uri lui faimoase (care in ultimul timp nu prea isi mai ating tinta) ar putea sa-i creeze probleme lui daniel
aerts si peste 5 ani o sa fie un adversar dificil pt orice luptator din "clasa B" a K1!
ce sa zic, sa dea domnul sa ajunga in meci de rezerva si sa-l castige ! si sa nu fie nevoie sa intre in piramida in fata lui hari, overeem sau schilt. cu restul s-ar descurca destul de onorabil.
numai bine,
marius

#13
marusachi

marusachi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 14.08.2009

 marusachi, on 21st October 2009, 09:27, said:

ar fi fain sa aiba daniel un meci de rezerva. oricum, toti cei mentionati de tine sunt niste buni luptatori. cele mai mari sanse le-ar avea, cred eu, cu saki. are avantajul alonjei, si al low-kick-ului!
feitosa nu ar avea probleme la lovituri joase dar are o garda destul de proasta, in schimb high-kick-uri lui faimoase (care in ultimul timp nu prea isi mai ating tinta) ar putea sa-i creeze probleme lui daniel
aerts si peste 5 ani o sa fie un adversar dificil pt orice luptator din "clasa B" a K1!
ce sa zic, sa dea domnul sa ajunga in meci de rezerva si sa-l castige ! si sa nu fie nevoie sa intre in piramida in fata lui hari, overeem sau schilt. cu restul s-ar descurca destul de onorabil.
numai bine,
marius
le: pe wikipedia scrie ca reserve fight este saki - aerts

#14
raduo_O

raduo_O

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 15.08.2009

 marusachi, on 21st October 2009, 12:04, said:

le: pe wikipedia scrie ca reserve fight este saki - aerts

Prima rezerva saki vs aerts si a doua ghita vs Chalid Arrab .

#15
tkd29

tkd29

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,231
  • Înscris: 01.09.2003
EU vad cam asa castigatorii:

Prima lupta: Ruslan vs Badr - Badr      

2. Alistair vs Ewerton - Alistair                                                                                  

3. Jerome vs Semmy -  Semmy        

4. Errol vs Remy - Remy

5. Badr vs Alistair  -  Badr

6. Remy vs Semmy - Remy  

Finala : Badr vs Remy


Cred ca va fi o finala ca si anul trecut...si e cazul sa vedem acum care este cel mai bun..fara descalificari si ate prostii.

Edited by tkd29, 24 October 2009 - 09:04.


#16
k-1

k-1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 505
  • Înscris: 19.12.2008
Badr va termina toate meciurile prin ko,asta este clar B) Alistar este bun dar nu suficent de bun pentru badr,sammy este decat o umbra a cea ce a fost ;) Remy deja este depsit de situatie,sa vazut asta si in meciul cu melvin,el crede ca daca te aperi si eviti lupta un meci intreg poti fi campion,ce face el se numeste anti-joc <_<
Finala sammy vs.Badr(badr ko rund 1 sau rund 2 maxim)

Edited by k-1, 10 November 2009 - 17:09.


#17
marusachi

marusachi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 557
  • Înscris: 14.08.2009

 k-1, on 10th November 2009, 18:04, said:

Badr va termina toate meciurile prin ko,asta este clar B) Alistar este bun dar nu suficent de bun pentru badr,sammy este decat o umbra a cea ce a fost ;) Remy deja este depsit de situatie,sa vazut asta si in meciul cu melvin,el crede ca daca te aperi si eviti lupta un meci intreg poti fi campion,ce face el se numeste anti-joc <_<
Finala sammy vs.Badr(badr ko rund 1 sau rund 2 maxim)
daca nu suntem de acord cu tine iar incepi sa ne faci prosti si sa ne injuri pe private? :))
roaga-te sa nu treaca de alistair: daca ar pierde ar avea o scuza, e alistair fu'n rambo care l-a mai batut o data! daca trece de el, la decizie, o sa treaca rupt total! samy, oricat de slab ar fi acum, (desi ma indoiesc ca samy va veni slab pregatit la final 8) nu va mai pierde inca o data in fata lui hari!
badr imi place cel mai mult in momentul asta! mi-a placut de la inceput "nervul" lui! dar anul asta are sanse mai mici si va avea atata timp cat va fi overeem in k1!
off topic:
vreau sa-l vad pe overeem cu fedor, la ora asta cred ca ar fi singurul care poate sa-l bata!
numai bine!

#18
k-1

k-1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 505
  • Înscris: 19.12.2008
Brock Lesnar il distruge pe alistar ;) si Josh Barnett ar fi mai bun decat alistar intr-un meci cu fedor,chiar si o revansa cu Brett Rogers iar pune probleme mult mai mari lui fedor.
Cat despre k-1,alistar nu termina meciul in picioare,cred ca isi va lua ko de la badr prin ruda 2 sau maxim 3,dar 100% nu termina runda 3 in picioare.

Edited by k-1, 12 November 2009 - 20:25.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate