Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi recuperare cont facebook

Piese pentru trenul de rulare Meyle

o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite
 IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...
 Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?
 Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania
 

Ajutor . Scooter furat in noaptea dinspre 14-15 august

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
violetaenescu

violetaenescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 18.01.2007
Din zona Valea Ialomitei ( Bucuresti sector 6 ) s-a furat un scooter marca Kymco Agility 50.
S-a furat din fata blocului dupa 3 dimineata pe 15 august. Era blocat dar din pacate "baietii" s-au specializat si nimic nu le sta in cale.

  Este model din 2007 si avea cam 4700km la bord. Din cate stiu pe partea dreapta era rupta carcasa de plastic pe care isi sprijina pasagerul din spate piciorul. Culoare -  visiniu.


Prietenul meu ofera recompensa numai sa il gaseasca intreg. Acesta este nr lui :  0766 963 835



[ http://i256.photobucket.com/albums/hh199/cosmopolitani/scooter.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by violetaenescu, 16 August 2009 - 15:54.


#2
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
nu l mai gaseste , e deja vandut la al 3lea proprietare .. stai calm

de specializat..probabil si au luat o dacie papuc :)

#3
marin_victor05

marin_victor05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 24.02.2009
ie-ti adio de la el, nu il mai gasesti niciodata... si in plus poza e 100% concludenta, sigur nu mai exista scuter ca asta, si cu suportul rupt sigur e la fel.... ia-ti gandul de la el ca nu il mai gasesti, acum sigur e undeva pe la tara unde se inscrie scutere pe ochii frumosi... Asa am inscris si eu un scuter pe o carte din italia... nici macar un act care sa ii ateste omologarea pentru Ro... asa ca, gandeste-te sa iti iei altul si altadata leaga-l cu lanturi ce nu pot fia taiate cu foarfeca de tabla. si leaga-l si de fatza si de spate, sa nu ai surpriza sa te trezesti ca gasesti doar roata in parcare. Si nu te baza pe alarma, ca bateria se desface printr-un surub, si astfel pa alarma. Sfatul meu.

#4
Sima2k

Sima2k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,780
  • Înscris: 08.08.2004
sunt atat de multe si pentru ca, se inregistreaza la primarii si fara acte, nimeni nu se mai oboseste sa-l caute

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate