Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...

C Embedded
 DUO Street View

Lipsa menstruației de cateva...

Ajustare pret contract mixt

Cum setez sa trimit sms de pe dig...
 Microciment in bucatarie

La mulți ani @nick5roo!

DDNS Digi

Marantz MM7025 vs Rotel RB1552 mkii
 Recomandare bicicleta electrica

Venom - The Last Dance

Demolarea blocurilor prea vechi s...

Alimentare motor stea-triunghi
 

Desert Storm - pareri ?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Xoner

Xoner

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 15.07.2010

View PostverBb, on 22nd August 2010, 18:33, said:

Call of duty 1 e mult mai bun decat panarama asta te joc. L-am jucat si eu, dar totusi lumea evolueaza la jocuri 3D (cu ochelari 3D) si noi jucam jocuri din 2000?

Da fiindca inca mai are farmec :D Nu pe toti ii fascineaza viitorul 3D :P Omul de casa prefera sa joace ceva cand are chef asa de plictiseala nu sa isi ia o droaie de lucruri pentru PC si ochelari 3D si sa stea si el cat are timp :)

#20
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,292
  • Înscris: 19.07.2008

View PostverBb, on 22nd August 2010, 18:33, said:

Call of duty 1 e mult mai bun decat panarama asta te joc. L-am jucat si eu, dar totusi lumea evolueaza la jocuri 3D (cu ochelari 3D) si noi jucam jocuri din 2000?


Tu iti pui ochelarii aceia cu o lentila rosie si una albastra si zici ca joci 3d?

Nu stiu cati isi pot permite sa dea mii de euro pe monitor, placa, ochelari ca sa joace 3d

Poate unii nu vor sa se simta in razboiul stelelor jucand un joc; poate doresc doar sa-si aminteasca de trecut. Una e sa-l joci tu acum in '10 pentru prima data, si alta e sa-l joace cineva care l-a jucat acum cativa ani. Te simti altcumva, melancolic :)

#21
Snitzi

Snitzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 21.04.2007
Am jucat Desert Storm 2 acum 3-4 ani si mi'a placut la nebunie. Pacat ca uni de azi nu mai aprecieaza jocurile bune doar pt. ca nu au grafica de Crysis .

Da las ca jucam noi , si ne distram.  :kisstogether:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate