Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI
 Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?
 SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...
 Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...
 

Jachete/bluze/cămăși cu ventilatoare, pentru caniculă.

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
donjoe

donjoe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,590
  • Înscris: 23.08.2006
(Notă: sugestia implicită - prin arhitectura forumului - că numai fetele pot discuta despre lucruri cumpărabile fără să se considere reclamă și să se pedepsească - vezi celelalte arii ale forumului - mi se pare o discriminare nesimțită la adresa tuturor bărbaților. Nu mai vorbesc că un produs de genul jachetelor cu ventilatoare e atractiv în primul rând pentru bărbați, fiind mai mult funcțional decât estetic, dar majoritatea bărbaților din forum și dinafară nu vor călca niciodată pe-aici să vadă topicul câtă vreme sus scrie "forum de fete". So thanks a lot. <_<)


Gata, m-am săturat. Nu mai suport să mă treacă toate apele pentru simplul fapt că îndrăznesc să ies pe stradă între 10 și 18. Vreau o chestie din asta: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_X9N83q_dec?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Există mai multe modele (cu mâneci lungi / scurte, din material sintetic sau bumbac, diferite culori): http://www.meadownic...ofuku_list.html

După cum se vede, prețul standard al celor mai multe modele e ceva gen 450 de lei. Pare mult, dar ținând cont că e o haină funcțională care te va apăra de căldura extremă în fiecare vară, ani de zile, probabil își merită banii, în special pentru cei care nu (mai) suportă căldura.

I-am contactat pe japonezi și am aflat că vor banii înainte, trimiși prin transfer telegrafic (TT a.k.a. "Wire Transfer", băncile ar trebui să știe) și oferă 10% discount pentru comenzi de 10+ bucăți. This is where you come in: eu vreau sigur o bucată. Mai am nevoie de 9 doritori/doritoare și o să putem face o comandă pentru care discount-ul de 10% să ne acopere aproximativ contravaloarea transportului din Japonia până aici și să ajungem să plătim hainele ca și cum le-am fi luat la preț întreg de la magazinul de peste drum. :)

Cine se bagă?

Edited by donjoe, 05 August 2009 - 12:09.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate