Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua
 Numere inmatriculare inundatie

Adaptor mandrina la paleta

Achiziție și inlocuire ...

Recomandare service BMW Bucuresti
 

Discuții despre Orange Sport 1-4 (ex-Telekom Sport).

* * * * * 4 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
12613 răspunsuri în acest subiect

#10927
ggggggggggghhhh

ggggggggggghhhh

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 28
  • Înscris: 18.09.2018
da, dar vad in program ca nu este niciun meci, asta chiar este phenomenal

#10928
rbt28sergiu

rbt28sergiu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 71
  • Înscris: 06.01.2018
programul telekomsport
https://www.telekoms...e-2018-18621284

Editat de rbt28sergiu, 29 octombrie 2018 - 22:52.


#10929
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.371
  • Înscris: 01.09.2012
Cine comentează meciul lui Bayern din cupa difuzat pe TS4? pare a fi cineva care nu a mai comentat pana acum la TS

Editat de Alex_23, 30 octombrie 2018 - 21:55.


#10930
VMNicolae

VMNicolae

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 180
  • Înscris: 27.08.2016

View PostAlex_23, on 30 octombrie 2018 - 21:54, said:

Cine comentează meciul lui Bayern din cupa difuzat pe TS4? pare a fi cineva care nu a mai comentat pana acum la TS
Andrei Preotu sau Cristi Petre? sincer nu am vazut meciul!
Primul din fata e cel mai nou comentator de aici!

#10931
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.371
  • Înscris: 01.09.2012

View PostVMNicolae, on 31 octombrie 2018 - 07:31, said:


Andrei Preotu sau Cristi Petre? sincer nu am vazut meciul!
Primul din fata e cel mai nou comentator de aici!
Nu semăna la voce cu nici unul dintre ei

#10932
VMNicolae

VMNicolae

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 180
  • Înscris: 27.08.2016
Zici ca nu l-ai mai auzit pana acum?
Inseamna ca e unul nou.
Adrian Cheltuitoru sau Bogdan Gheorghe?
Dar oricum, cel din urma nu cred ca este, nici la varianta cu Cheltuitoru nu prea cred.

#10933
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.371
  • Înscris: 01.09.2012

View PostVMNicolae, on 31 octombrie 2018 - 08:40, said:

Zici ca nu l-ai mai auzit pana acum?
Inseamna ca e unul nou.
Adrian Cheltuitoru sau Bogdan Gheorghe?
Dar oricum, cel din urma nu cred ca este, nici la varianta cu Cheltuitoru nu prea cred.
II știu vocea lu Cheltuitoru. Bogdan Gheorghe nu e ala plictisit care mai comentează La LIga și Liga a 2 a?
100% era unul nou

#10934
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 31.083
  • Înscris: 26.02.2010
Scumpirile au avut loc pentru ca au cerut mai mulți bani grupul Intact și look TV, ca nu cred ca au plătit mulți bani pe drepturile de televizare, ca legau luat la nivel european și prețul este mai mic, ținând cont de mărimea telekom. Și scumpirea pachetului L cu 1,43 euro are legătură cu alte programe, ca altfel scumpeau doar cu 1 euro ca și la M.

#10935
marius664

marius664

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.259
  • Înscris: 13.08.2017

View Postaris86, on 31 octombrie 2018 - 09:10, said:

Și scumpirea pachetului L cu 1,43 euro are legătură cu alte programe, ca altfel scumpeau doar cu 1 euro ca și la M.
In instiintarea trimisa de ei spun ca scumpirea se datoreaza doar pentru ca beneficiezi de Telekom Sport "gratis", nicidecum de faptul ca dau mai multi bani la Antene...Oricum daca le scot sau le pun intr-un pachet special nu cred ca vor plange multi dupa ele.Greseala lor a fost ca au dat vina exclusiv pe sport pentru aceasta scumpire, trebuiau doar sa anunte ca se scumpeste abonamentul si gata, ca pana la urma da-l naibii de sport ca n-au exclusivitati prea multe. App pe hartia acea in care sunt specificate competitiile transmise apare si Liga Nationala de Handbal, alta minciuna si prostie marca Telekom...
Si inca ceva, daca scumpirea are legatura cu Intact, abonatii M de ce nu sunt afectati? Eu daca nu ma abonez la pachetul de sport, platesc la fel ca inainte dar am antenele in grila???? Deci concluzia care este???

View PostAlex_23, on 31 octombrie 2018 - 08:56, said:

II știu vocea lu Cheltuitoru. Bogdan Gheorghe nu e ala plictisit care mai comentează La LIga și Liga a 2 a?
100% era unul nou
Nu a fost Bogdan Gheorghe, i-a mers limbarita celui de aseara...Cred ca a mai comentat in trecut pentru ei, la final a zis " Ramaneti in continuare pe programele Dolce Sport" :)))))

#10936
eddiesor

eddiesor

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 965
  • Înscris: 24.10.2004

View PostAlex_23, on 30 octombrie 2018 - 21:54, said:

Cine comentează meciul lui Bayern din cupa difuzat pe TS4? pare a fi cineva care nu a mai comentat pana acum la TS

Robert Șișcă de la Radio România.

#10937
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 31.083
  • Înscris: 26.02.2010
Antenele au iesit din mustcarry, asta a si fost motivul pentru care au zburat mai multe canale din grila. Probabil s-au uitat pe lista de abonati, cati au migrat de la S la M si cati au plecat comparativ cu L, care ramasese cu pretul vechi. Ca sa nu para ridicol ca vor scumpi iar abonamentul la 3 luni dupa ultima majorare de pret, la M au pus EO ca sa nu le mai plece o parte din abonati si la L probabil majoritatea vor accepta, ca nu mai conteaza in final 1,43 euro. Si aia de la UPC au bagat placa cu scumpirea energiei electrice ca sa ceara 1 euro lunar in plus la toate abonamentele si de fapt era pentru antene si look tv.

#10938
energyuser

energyuser

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.088
  • Înscris: 28.05.2018
@aris, de fapt pentru ProTV și Look TV a scumpit UPC abonamentele acum 4 ani.

Editat de energyuser, 31 octombrie 2018 - 18:54.


#10939
marius664

marius664

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.259
  • Înscris: 13.08.2017
@aris86: Nu a fost nicio migrare de la S la M , pur si simplu grila S a fost desfiintata abonatii trecand fara sa vrea la M.Bine au fost si cativa care au renuntat la abonament, dar sunt multi care au ramas, fie datorita ca scumpirea nu a fost foarte mare, fie nu au alte variante de alti provideri in zona unde locuiesc.Si repet chiar ei insista ca scumpirea se datoreaza propiilor canale.Oricum antenele au iesit din must carry acum 4 luni, de ce scumpesc abonamentul la 5 luni de cand cablistii platesc sa se vada posturile Intact in retelele lor???

#10940
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.306
  • Înscris: 15.06.2014
A trecut Halloween-ul si pe la Barca.. :))))

Fișiere atașate



#10941
shaderlord

shaderlord

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 171
  • Înscris: 23.03.2018
Cine comenteaza meciul dintre Stuttgart si Frankfurt? A inceput excelent meciul. O bila alba pentru Telekom ca dau meciul asta, la Digi n-a mai avut loc in grila din cauza baschetului.

#10942
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.184
  • Înscris: 28.12.2016
Andrei Preotu comentează.

#10943
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.789
  • Înscris: 08.08.2018
Andrei Preotu trebuia păstrat pentru Borussia, că e fanul ei. xD Cred că e și în Fan Club.

#10944
SuporterulX

SuporterulX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.054
  • Înscris: 08.10.2017
Azi, de la ora 19:00,avem meci de NBA pe Telekom Sport 3. De asemenea, mai avem un meci mâine seara de la ora 22.30. Îmi place ca etapa aceasta au ales meciuri la ore accesibile...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate