Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce poze faceti?

Sticker ciudat pe cutia aerului c...

lentile de contact vs ochelari d...

Eroare zoom la Lumix FZ82
 kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...

ANCOM: Localizarea apelantului la...

Marirea numarului de echipe calif...
 Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?

Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro
 Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!
 

ajutor va rog!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
denisaaaa

denisaaaa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.07.2009
buna. ma intereseaza si pe mine facultatea de fizik din cadrul universitatii, si maine ma duc sa imi depun dosar.doar k vreau la biofizik sau fizik medicala unde am media 8,83 sau la fizik informatica unde am media 8,14. vreau sa stiu dak am sanse sa intru si ce ies d aici;)). multumesc anticipat.

#2
worlds_pain

worlds_pain

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 296
  • Înscris: 11.03.2008

View Postdenisaaaa, on 17th July 2009, 18:51, said:

buna. ma intereseaza si pe mine facultatea de fizik din cadrul universitatii, si maine ma duc sa imi depun dosar.doar k vreau la biofizik sau fizik medicala unde am media 8,83 sau la fizik informatica unde am media 8,14. vreau sa stiu dak am sanse sa intru si ce ies d aici;)). multumesc anticipat.

o sa iesi un terapeut din-ala care ajuta batranii in principal, si pe cei mai tineri care au nevoie de tratament recuperatoriu dupa o operatie sau ceva de genu. Batranii or sa vina si fara sa fi avut vreo operatie, numai de dragul masajului si a exercitiului recomandat de medic

#3
kahn_2

kahn_2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,948
  • Înscris: 12.01.2007

View Postworlds_pain, on 17th July 2009, 19:09, said:

o sa iesi un terapeut din-ala care ajuta batranii in principal, si pe cei mai tineri care au nevoie de tratament recuperatoriu dupa o operatie sau ceva de genu. Batranii or sa vina si fara sa fi avut vreo operatie, numai de dragul masajului si a exercitiului recomandat de medic

Decat sa raspunzi aiurea, mai bine taci !
Tu confunzi fizica (chiar bio sau tehnica, cum o fi) cu educatia fizica (fizioterapie)!

#4
worlds_pain

worlds_pain

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 296
  • Înscris: 11.03.2008

View Postkahn_2, on 17th July 2009, 19:18, said:

Decat sa raspunzi aiurea, mai bine taci !
Tu confunzi fizica (chiar bio sau tehnica, cum o fi) cu educatia fizica (fizioterapie)!

aa.. corect, n-am fost atent

#5
kahn_2

kahn_2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,948
  • Înscris: 12.01.2007

View Postworlds_pain, on 17th July 2009, 21:34, said:

aa.. corect, n-am fost atent
:peacefingers:

#6
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,124
  • Înscris: 02.07.2006

View Postdenisaaaa, on 17th July 2009, 17:51, said:

buna. ma intereseaza si pe mine facultatea de fizik din cadrul universitatii, si maine ma duc sa imi depun dosar.doar k vreau la biofizik sau fizik medicala unde am media 8,83 sau la fizik informatica unde am media 8,14. vreau sa stiu dak am sanse sa intru si ce ies d aici;)). multumesc anticipat.
daca si de acolo iesi analfabet ca si acum , sincer e grav... :death: .Scrie ma omule in LIMBA ROMANA

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate