Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...
 Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...
 Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...
 Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...
 

Cum se fac cruciulite din sarma?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
sosorel

sosorel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 18.06.2009
ma trezit o pasiune de cateva saptamani in a face cruciulite de gat din sarma. Insa am cautat pe google de nu mai pot si nu am gasit abslut nimic. Ma puteti ajuta dandumi cateva indicatii cum sar face, si daca se poate sa faca si un video tutorial. Ias ramane vesnic indatorat. :)

#2
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009
vrei sa te duci cu ele la targ?

#3
anies0

anies0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 07.02.2009
Te ajut eu dar facem fifty-fifty. ;|

#4
sosorel

sosorel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 18.06.2009
poate o sa merg in targ, poate o sa le dau la o biserica sa le vanda, poate o sa le fac cadou prietenilor, nu stiu exact :P. Sa vada lumea ca stiu sa fac ceva. :P

Edited by sosorel, 14 July 2009 - 12:47.


#5
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Pai...depinde de grosime,dar trebuie experienta...Daca vrei sa avansezi incepe cu practica

#6
99ton

99ton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 19.11.2007

 sosorel, on 14th July 2009, 02:52, said:

ma trezit o pasiune de cateva saptamani in a face cruciulite de gat din sarma.
Te rog,incearca sa ne explici cum "te-a trezit pasiunea" si cum arata o "cruciulita de gat"....si incercam sa te ajutam.Poate pui si o poza.

#7
sosorel

sosorel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 18.06.2009
Te rog,incearca sa ne explici cum "te-a trezit pasiunea" si cum arata o "cruciulita de gat"....si incercam sa te ajutam.Poate pui si o poza.
[/quote]
Pasiunea "m-a trezit"... mie imi place sa creez lucruri, nu sa le cumpar :)).. nu stiu daca intelegeti.. si sunt credincios... si as vrea sa fiu si eu talentat la crearea unui lucru manual ... arata ca o cruciulita impletita din sarma care se agata la gat.. ca un lantisor.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate