Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ajustare pret contract mixt

Incurajarea, stimularea si sustin...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?
 Statele Unite Mexicane vor avea ...

C Embedded

DUO Street View

Lipsa menstruației de cateva...
 Ajustare pret contract mixt

Cum setez sa trimit sms de pe dig...

Microciment in bucatarie

La mulți ani @nick5roo!
 DDNS Digi

Marantz MM7025 vs Rotel RB1552 mkii

Recomandare bicicleta electrica

Venom - The Last Dance
 

Opel Corsa 2005

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
catalin2001

catalin2001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 23.08.2007
Salutare. De curand am achizitionat un autoturism Opel Corsa model din 2005 pe benzina. Mie mi se pare destul de ok masina, ce trebuie sa schimb sunt placutele de frana care sunt cam uzate. Motorul este de 1000 cmc pe benzina, 2 usi. As dori sa imi spuneti si voi ce parere aveti despre aceasta masina, cam cat este de rezistenta, de practica si cam ce probleme apar la ea, des sau rar. Mentionez ca am cumparat masina pentru mers la servici cu ea, si la sfarsit de saptamana eventual o iesire undeva...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate