Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad
 Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024
 Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC

Coramet sau Caparol?
 

Amenda..

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
dfani511

dfani511

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 964
  • Înscris: 10.02.2007
Am o nelamurire,am primit o amenda deoarece am fost prins in tranvai ca nu detin bilet,am primit amenda de la controlor,si de la POL Comunitara din motiv ca am dat date false,iar cand am verificat din nou pe foaia care notase politistul,am vazut ca nu era buna localitatea,iam zis ca poate nu a auzit bine,dar na vrut sa inteleaga si mia dat amenda din art 2 pct 33,LGE...Sa depun plangere pentru asta,si as vrea sa stiu daca amenda mi se mareste daca no platesc sau intra in impozitul casei?Mentionez ca am 16 ani

#2
dfani511

dfani511

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 964
  • Înscris: 10.02.2007

 dfani511, on 11th June 2009, 00:17, said:

Am o nelamurire,am primit o amenda deoarece am fost prins in tranvai ca nu detin bilet,am primit amenda de la controlor,si de la POL Comunitara din motiv ca am dat date false,iar cand am verificat din nou pe foaia care notase politistul,am vazut ca nu era buna localitatea,iam zis ca poate nu a auzit bine,dar na vrut sa inteleaga si mia dat amenda din art 2 pct 33,LGE...Sa depun plangere pentru asta,si as vrea sa stiu daca amenda mi se mareste daca no platesc sau intra in impozitul casei?Mentionez ca am 16 ani

are cineva habar?:-?

#3
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
amice :

1.ai 16 ani, te rog eu, invata sa scrii cum trebuie in limba romana
2.uita de ele :) daca n-ai case, masini, pe numele tau...stai linistit :lol:

#4
dfani511

dfani511

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 964
  • Înscris: 10.02.2007

 spare-me, on 11th June 2009, 19:39, said:

amice :

1.ai 16 ani, te rog eu, invata sa scrii cum trebuie in limba romana
2.uita de ele :) daca n-ai case, masini, pe numele tau...stai linistit :lol:

scuze eram foarte obosit si n-am mai stat sa scriu foarte gramatical.Multumesc pentru raspuns

#5
dfani511

dfani511

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 964
  • Înscris: 10.02.2007
As avea o intrebare,multi prieteni m-iau zis ca amenda o sa intre la  impozitul pe imobilul parintilor mei.Este adevarat?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate