Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Șomer cu venituri prin parti...

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune
 Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...
 AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI
 Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?
 

pareri despre anumite poze

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
137 răspunsuri în acest subiect

#19
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 228
  • Înscris: 07.12.2004
aha... deci eu te intreb acum chestii pentru ca sunt incepator.. intreb ca sa aflu si ca sa invatz . deci ce ar fi trebuit sa fac pentru ca sa nu te mai ia ametzeala knd te uitzi la poza. Iti place ceva la ea ?


sunt curios... ala din poza de la avatar esti tu ?

#20
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.137
  • Înscris: 29.01.2004
bigsmasher - deci esti din cta. frumos oras.

imaginea e o poveste. ia spune ceva. are un subiect, un predicat, multe adjective si adverbe.

Farul pus in mijlocul imaginii nu spune mare lucru. Sa fi fost in locul tau m-as fi dus in spatele lui si l-as fi fotografiat astafel incat in planul doi sa nu se vada blocurile ci portul.

#21
CrissX

CrissX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 201
  • Înscris: 19.05.2004
Exista un site care se ocupa cu asa ceva, si poate chiar si aici, mr.fred poate deschide un topic pentru incepatori si sfaturi.(si ptr. cei cu rabdare) :). Eu ...pana maine sunt OFF.

#22
Hazard

Hazard

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.587
  • Înscris: 11.01.2004
ahh... frumoasa poza, dar de ce nu renuntati voi la data scrisa pe poza? ca doar nu o faci cadou bunicilor...
Fișier atașat  far.jpg   65,38K   44 download-uri

si totusi, criss, de ce nu denumesti altfel pozele ? macar pe cele publicate aici

Editat de Hazard, 15 aprilie 2005 - 22:59.


#23
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 228
  • Înscris: 07.12.2004
mr.fred ai dreptate.. o sa ma duc sa fac kteva poze astfel incat sa se vada portul sau numai cerul.. da e frumos orashul si acolo in zona aia stau si eu :P deci.. osa mai incerc sa fac niste fotografii maine.. acum si eu sunt off. n buna all


hazard .. ai dreptate, o sa renunt la data macar atunci cand ma gadnesc sa fac poze pentru a le posta aici

Editat de bigsmasher, 15 aprilie 2005 - 22:59.


#24
cristian_sen

cristian_sen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.213
  • Înscris: 21.08.2003

bigsmasher, on Apr 15 2005, 22:57, said:

mr.fred ai dreptate.. o sa ma duc sa fac kteva poze astfel incat sa se vada portul sau numai cerul.. da e frumos orashul si acolo in zona aia stau si eu :P deci.. osa mai incerc sa fac niste fotografii maine.. acum si eu sunt off. n buna all
hazard .. ai dreptate, o sa renunt la data macar atunci cand ma gadnesc sa fac poze pentru a le posta aici

<{POST_SNAPBACK}>


..ca sa iasa portul trebuie sa faci poze de undeva chiar din blocul din spatele farului...aici una din lateral!   ...artificiile le-am pus eo,ca prea era naked in zona aia :)

Fișiere atașate


Editat de cristian_sen, 16 aprilie 2005 - 07:02.


#25
sonykel

sonykel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.526
  • Înscris: 24.11.2004
imi dau si eu cu parerea ca sunt tot din constanta!
1cu ce aparat ai facut pozele?
2faza cu data asa faceam si eu aveam date pe toate pozele dar asta cand eram mic si blegutz acum lucrurile s-au schimbat,sunt mare si foarte bleg  :P
3mie imi place poza cu copilul dar parca nu e prea clara

#26
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.417
  • Înscris: 07.06.2004
orice i-ai face , poza asta nu iese calumea. oricum o mica prelucrere nu strica.
in primul rand se vad blocurile alea care sunt aiurea... iar daca pozezi din partea opusa tot nu mi se pare cine stie ce. Eventual sa pozezi noaptea daca sunt ceva lumini pe acolo. Mai bine te duci la mare si pozezi the waves or some boobs. Altceva nu stiu ce ai putea sa pozezi in Constanta.  
Stai sa vina vara, iti arat eu poze din Brasov  :coolspeak:

Fișiere atașate

  • Fișier atașat  pic..JPG   22,32K   96 download-uri

Editat de Yorks6, 16 aprilie 2005 - 12:15.


#27
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.723
  • Înscris: 18.07.2003
tie pur si simplu iti place sa mananci rahat, iar cand te saturi mai arunci si in jur cu el.

daca nici in constanta n-ai ce fotografia..

presupun ca stii de port, santier naval, cazinou, faleza, parcarea aia de yahturi, statul major al marinei, pescarusi, nisip, furtuni, etc.. right?

i guess not

#28
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.137
  • Înscris: 29.01.2004
Mie imi plac ramele lui Yorks ;).

Maestre, ori le schimbi ori inseamna ca mai chinuit de placere o zi intreaga explicandu-mi cat de "naspa" sunt ramele mele negre.

#29
cristian_sen

cristian_sen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.213
  • Înscris: 21.08.2003
>>>''presupun ca stii de port, santier naval, cazinou, faleza, parcarea aia de yahturi, statul major al marinei, pescarusi, nisip, furtuni, etc.. right?''

..daca vrei sa faci poze la port sau santier naval iti trebe' un obiectiv sanatos....altfel risti sai ai un posterior plin de sare :o   ...sau poate  ai  pe cineva foarte sus pus care sa-ti permita sa intri pe acolo?poate chiar pe o nava? Singurele poze de genul acesta se pot face doar de ziua marinei (de abia o astept!) si/sau pe putinele vase militare straine care poposesc  in port...si care desi sunt muuuult mai evoluate decata epavele romanesti nu au ''regim secret''  (bine,cu anumite limite :arme,munitii...etc) Despre restul locatiilor: nimic original,superpozate si filmate din toate pozitiile: portul tomis cu faleza si cazinou plus bracutele baronilor locali (ultimile INCA se pot poza,desi gorilele care le pazesc  au o uitatura ciudata...cred ca nu au vazut nicidata aparate foto ,data viitoare cand ma duc sa iau niste banane reale ca alea ''virtuale'' nu le-au ajuns!) Ce ar mai fi? ...delfinariu + planetariu si bineinteles parcul tabacarie cu biserica maramuresana : plictis la fel! ....mai jos viziunea mea asupra podetului din parcul mai sus amintit ...deci astepatam tot vara,nu ptr. boobs (de astea gasim,nu-i problem) ci mai mult pentru ultimile tipuri de masini  ;)  ...din reviste direct pe sosea in Ro!

Fișiere atașate


Editat de cristian_sen, 16 aprilie 2005 - 14:14.


#30
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.137
  • Înscris: 29.01.2004
eh, nu e dracul asa negru. voi ajunge de pasti prin zona si am sa ma duc in port. nu am pe nimeni sus pus dar am curaj :). tineti aproape...;)

#31
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.417
  • Înscris: 07.06.2004

mr.fred, on Apr 16 2005, 14:07, said:

Mie imi plac ramele lui Yorks ;).

Maestre, ori le schimbi ori inseamna ca mai chinuit de placere o zi intreaga explicandu-mi cat de "naspa" sunt ramele mele negre.

<{POST_SNAPBACK}>


George, ramele mele nu seamana cu ale tale. Asta e clar. Eu am luat ideea de la msdan, he's a real pro.
Cat despre Constanta, mie nu-mi place. Am si eu dreptul sa nu-mi placa,  nu?  -_-  Addicted, ai uitat sa mentionezi de cartierele tiganest - ghetto style - din Constanta. Acolo chiar ai avea ce poza.

#32
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.723
  • Înscris: 18.07.2003
daca ai o idee, realizarea vine de oriunde. si dintr-un cartier tiganesc. vezi pozele de la mr dot fred de pe blog cu satul ala de caldarari.


ps: mie imi plac la nebunie ramele tale. mai ales alea cu albastru "BSOD" pe margini sau alea de sub care rasare timid o data pusa de aparat.

#33
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.417
  • Înscris: 07.06.2004
Asta am spus si eu Addicted. Cat despre pozele lui Gerorge, nu le-am vazut asa ca nu comentez.
Si mie imi plac ramele mele, dar sa stii ca nu se vede nici o data pe pozele de care vorbesti. Alea sunt facute cu Nikon D2X si nu am pus data. Singura "poza" cu data este aia cu bicicleta lol. Care a fost ceva spontan... a trecut baiatul cu bicicleta, i-am luat o poza si gata.

Oops , tu vorbesti de poza cu rama albastra.
Da aia are data pe ea.

Editat de Yorks6, 16 aprilie 2005 - 16:37.


#34
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.137
  • Înscris: 29.01.2004
Ai facut tu poze cu Nikon D2X?!? Si ce obiective ai?

#35
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.137
  • Înscris: 29.01.2004
yorks, auzi si voci?

#36
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.417
  • Înscris: 07.06.2004
da George am facut, te oftici?
download my pics and see.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate