Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...
 RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...
 Prima condamnare in baza Legii An...

OKTO

Cum export de pe desktop o conver...

Am facut infarct?
 contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024
 

Transport din U.E spre ROMANIA

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
bonou2

bonou2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 953
  • Înscris: 19.03.2006
pe acest forum sant useri soferi pe tiruri dar si firme de transport carora le cer un sfat,opinie ,parere si anume
    doresc  un transport  a 2 cutii  cu urmatoarele dimensiuni    
      200x195x69cm 298  kg
        203x 81x 48cm 176  kg
          total weight  474 kg
            aceste colete contin o antena parabolica  foarte  buna la receptia programelor r-tv  si doar 2 firme din europa comercializeaza si anume una se afla in  duisburg  germania si a doua se afla in  valencia spania
              as dori sa stiu care ar fi tariful de transport  din germania -romania si spania -romania la firmele de transport bineinteles ca  ar fi si alte variante  a transportului cu firma ,la intelegere cu un sofer de tir  sau altele care ar fi ele  esential este sa nu fie  niste preturi  exagerate de genul (asta e pretul daca vrei e bine ) nu am nevoie de facturi   sau alte chestii  nu sant firma persoana privata
                astept parerile ,opinii, sfaturi si nu in ultimul rand preturile dvs
                  Drum bun tuturor soferilor

                  Anunturi

                  Bun venit pe Forumul Softpedia!

                  0 user(s) are reading this topic

                  0 members, 0 guests, 0 anonymous users

                  Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
                  Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate