Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
FightBox ar merita transformat ...

Statii cu baterii

[TEORIE] Ce ati face in cazul une...

Exceptii reale/aparente de la pri...
 Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...
 Metru Jysk/Ikea

Pareri complex rezidențial T...

Camping Franta - Chamonix

Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...
 Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Nikon Z6III
 

interesante

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
emi_noni

emi_noni

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 29.04.2009
la hp, dv6160ea am avut prima data xp home edition vreo 2 ani,inainte de sarbatorile de iarna iam instalat si eu vista,totul ok.inainte de pasti am incercat sa-i instalez datele originale din fabrica,cu cd-urile de recovery.totul mergea bine pina cand vroiam sa folosesc camera.nu mi-o vedea decat ca camera usb,chiar si dupa ce am instalat driverele de pe site-ul hp.ce ziceti?dar ca acuma se incalzeste si imi pierde unitatea dvd,nu o mai vede.ce spuneti?astept pareri,sugestii.va multumesc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate