Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 

Caut card debit in euro pt plati online si in strainatate

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
ghrt

ghrt

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 21
  • Înscris: 21.09.2007
Salut!

Vreau sa imi fac un card de debit in euro, pt plati online (inclusiv PayPal) si in strainatate. In strainatate o sa fie folosit la magazine si scos bani din ATMuri, in zona euro si in Turcia. Nu ma intereseaza sa retrag bani din contul PayPal pe el. Banca trebuie sa ofere internet banking pe care sa il pot folosi.

Din ce m-am uitat eu cel mai ieftin este MasterCard Direct de la Banca Transilvania. Sa zicem ca ma descurc cu internet bankingul ala infect pe baza de ActiveX (e un plus ca pot sa administrez depozite din el, la ING nu se poate). L-a testat cineva cu PayPal? Apar comisioane ascunse la plati? Alte lucruri de impartasit, sau alte recomandari de carduri?

Mersi!

#2
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.712
  • Înscris: 05.03.2005
mastercard in euro de la brd ?
nu stiu sincer cat sunt comisioanele
dar eu il am si l-am folosit fara probleme atat in tara cat si in strainatate

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate