Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Salariile romanilor urca la cer

Vecinii din curte au pus monopol ...

La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC
 Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara

Scartiei frana fata bicicleta noua
 Instalare aer conditionat in apar...

Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...

Opinia publica despre medici/ asi...
 Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A

Amazing Race

Recomandare fosa ecologica

La multi ani @LouisCyphre!
 

Compaq Nw8440

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Ciuby

Ciuby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 18.02.2007
am placa video Ati FireGL V5200...

[ http://www.imagesl.info/imagine/Anonymous/Anonymous/4_untitled.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]si cand vreau sa instalez driverul, zice.... ca nu am sistemul de operare sau hardware-ul .
am downloadat driverul calumea.
[ http://www.imagesl.info/imagine/Anonymous/Anonymous/untitled2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
am win xp pe 32...


ce pot sa fac ....? windowsul e cumparat...sa zici ca am probleme din cauza asta ...am sp 3.

#2
TimeWriter

TimeWriter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,095
  • Înscris: 16.12.2008
Driver-ele alea sunt pentru placile video de desktop! Nu cele "mobile". Ca sa modifici driver-ul respectiv si sa-l poti instala pe hardware-ul tau, urmeaza tutorialul de la mine din semnatura cu placile video ATi. Spor!

#3
Ciuby

Ciuby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 18.02.2007

View PostTimeWriter, on Apr 15 2009, 13:14, said:

Driver-ele alea sunt pentru placile video de desktop! Nu cele "mobile". Ca sa modifici driver-ul respectiv si sa-l poti instala pe hardware-ul tau, urmeaza tutorialul de la mine din semnatura cu placile video ATi. Spor!


multumesc

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate