Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
o masina legendara, Moskvitch 408

Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?
 Cu mașina spre Budapesta ...

Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...
 Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...
 Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...
 

Pokemon online

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
fifa_andrey

fifa_andrey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 17.02.2008
As vrea sa stiu daca cunoasteti niste jocuri online cu pokemoni . Singurul interesant pe care l-am gasit ar fi acesta www.pokemonworldonline.net . Are un story foarte interesant . Poti sa prinzi pokemoni ,sa te bati cu alti antrenori , sa castigi insigne , sa participi in diferite turnee , pokemonii evolueaza . Insa grafica este jalnica ( mai rau decat Mario )  :huh: .

#2
r3nqu1zZ

r3nqu1zZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 30.07.2008
De ce oare, in zilele noastre, pentru toti conteaza sa aiba grafica cat mai apropiata de realitate. Ba frate, daca are storyline si gameplay calumea da-o dracului de grafica, eu sa prind si un 2d cu grafica jalnica dar restul sa fie cat de cat lucrat, si il joc pana imi arde PC-ul ( asta daca am timp ).

#3
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
pai cand ai un pc performant ai cam vrea sa il folosesti la capacitate asa ca te mai uiti si la grafica :D
oricum daca nu e acel feeling cand te joci degeaba are grafica faina

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate