Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI
 Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?
 SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...
 Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...
 

avmap geosat 5 instalare alt soft

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
mariandaria

mariandaria

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.06.2007
am primit un navigator avmap geosat 5 din italia si are harta eu fara romania si nu prea am ce sa fac cu el, cine ma poate ajuta cu decodarea lui sau sa pun alt soft, are touchscreen, display de 5,

#2
mariandaria

mariandaria

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.06.2007
chiar nu stie nimeni daca se poate pune alt soft pe el, va rog ajutatima ca nu prea il pot folosi, care stie va rog  adresa de mail  [email protected]

#3
adiminca

adiminca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 16.05.2005

 mariandaria, on Jan 25 2009, 09:11, said:

chiar nu stie nimeni daca se poate pune alt soft pe el, va rog ajutatima ca nu prea il pot folosi, care stie va rog  adresa de mail  [email protected]

Nu te mai chinui degeaba, NU are WinCE ca sistem de operare. DUpa cum poti vedea si din linkul de mai sus: "Operating System   AvMap". Am avut si eu 3 bucati in mina si m-am lamurit. Au un sistem de operare propriu, cel mai probabil bazat pe Linux si n-ai nici o cale de a-l modifica. Poti sa-l folosesti ca monitor A-V (are o mufa jack de A-V input) sau sa-ti cumperi carduri originale de afara la aprox. 100Euro/ tara. Nu cred sa existe Romania pentru el. E un device dedicat camioanelor si hartile sint facute special pentru asta, adica au date despre tonaje maxime acceptate, latimi de drumuri, inaltimi de tuneluri, etc. Ce iti recomand e sa cauti un client pentru el si sa-ti cumperi un GPS "normal", in care sa poti umbla. Ca informatie, exista multi soferi de TIR care sint interesati de GPS-uri dedicate pentru ca softurile normale nu cunosc date esentiale pentru TIR-uri si ajung uneori sa-i bage in tuneluri prea joase sau drumuri cu restrictii de tonaj. Asa ca un tirist poate fi dispus sa-ti dea pina la 200 de euro pe aparat urmind sa-si cumpere dintr-o benzinarie de afara carduri cu tarile pe care le parcurge.

#4
adrianyo_avmap

adrianyo_avmap

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.05.2010

 mariandaria, on 18th January 2009, 01:29, said:

am primit un navigator avmap geosat 5 din italia si are harta eu fara romania si nu prea am ce sa fac cu el, cine ma poate ajuta cu decodarea lui sau sa pun alt soft, are touchscreen, display de 5,

De azi poti cumpara harta FULL Europe care contine Romania de pe situl "avmap.it"

Sau Europa De Est cu Romania .

Ceau!

#5
creivean

creivean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 769
  • Înscris: 24.03.2008

 adrianyo_avmap, on 4th May 2010, 13:55, said:

De azi poti cumpara harta FULL Europe care contine Romania de pe situl "avmap.it"

Sau Europa De Est cu Romania .

Ceau!
Uau, la 99Euro, poți lua East Europe with Russia Ver.12.0 G5, cu o acoperire a României de 9% :thumbdown:
Cine nu crede, Click aici!

#6
goodoane

goodoane

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 205
  • Înscris: 16.01.2005
Nu cred ca te-ai uitat unde trebuie.Uite un exemplu pentru full europe la 129 euro.

Quote

Full Europe Ver.13.0 (05.2010)
Acquista
129 ?

Copertura:
37 Nazioni: Andorra (100%), Austria (100%), Belgio (100%), Bulgaria (53%), Croazia (42%), Danimarca (100%), Estonia (100%), Finlandia (100%), Francia (100%), Germania (100%), Grecia (85%), Repubblica d'Irlanda (100%), Italia (100%), Lettonia (62,8%), Liechtenstein (100%), Lituania (100%), Lussemburgo (100%),  Malta (100%), Norvegia (100%), Paesi Bassi (100%), Polonia (100%), Portogallo (100%), Principato di Monaco (100%), Regno Unito, (100%) Repubblica Ceca (100%),  Romania (78%), Russia (33%), San Marino (100%), Slovacchia (100%), Slovenia (100%), Spagna (100%), Svezia (100%), Svizzera (100%), Turchia (63%), Ucraina, Ungheria (100%), Vaticano (100%).

Punti di interesse:  2.529.850

Codice: T-EU-Q016.11

Compatibili con Geosat 6

Novit?:  Copertura migliorata per  Romania, Russia, Turchia  e la Grecia, aggiunte isole Azzorre e Madeira, inoltre piu' di 50.000 nuovi Punti di Interesse!


Cartografia
Mappe Terrestri

Verifica Aggiornamento

Inserisci il codice mappa e verifica la disponibilit? di nuovi aggiornamenti
Modello:  
Che navigatore ho?
codice mappa:  
Come trovo il codice mappa?

Edited by goodoane, 05 May 2010 - 11:25.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate