Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024
 Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente

Curba Q-U invertor Fronius Gen24?
 Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

HR - nota de relatie?

Cand trebuie sa ii pui botnita un...
 Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata
 

google insights for search

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
das_catalin

das_catalin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 01.03.2007
google insights for search este o noua unealta de la google o folsoeste cineva pentruca eu acum am descoperito si inca nu o inteleg bine, am considerat ca e destul de bun pentru seo de aia am puso aici

#2
vlad_gidea

vlad_gidea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 28.07.2007
Pai e simplu, Insight iti spune exact cum se cauta un anumite cuvant, in ce perioada etc. E un tool folositor ca sa determini anumite informatii pentru cuvintele cheie care le folosesti. De ex "jucarii" se cauta mai mult doar in preajma sarbatorilor si altele

#3
das_catalin

das_catalin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 01.03.2007

View Postvlad_gidea, on Jan 18 2009, 12:12, said:

Pai e simplu, Insight iti spune exact cum se cauta un anumite cuvant, in ce perioada etc. E un tool folositor ca sa determini anumite informatii pentru cuvintele cheie care le folosesti. De ex "jucarii" se cauta mai mult doar in preajma sarbatorilor si altele
asta in mare am inteles ce nu inteleg e ce inseamna graficul ala de la 0 la 100

#4
akkad

akkad

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 384
  • Înscris: 05.10.2006
este buna. Mi-a generat foarte mult trafic. Pentru limba romana primesti rezultate slabute, dar pt. engleza e super. Pe un blog de-al meu il folosesc ca una din sursele de inspiratie. Pot sa spun ca 85% din trafic vine din subiecte culese de acolo, in timp ce continutul e cam 50-50.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate