Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de detergent preferați pen...

Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.
 Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat

Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...
 Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune
 Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...
 

Ă?nregistrare video Nokia 6230

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004
Stiti un soft pt 6230 care sa inregistreze nelimitat (are limitare de 3 minute)?
Dar unul care sa incetineasca java (unele jocuri merg ultra repede fiind nejucabile)?

#2
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Cred ca limitarea aia de 3 minute este doar in primele versiuni de FW pentru ca stiu ca pe 3220 puteam inregistra 5 minute (si tel. este mult mai slab ca 6230), deci cred ca un FW update va rezolva totul (si eu am un FW mai vechi pe care pot inregistra doar 3 minute).
Un exemplu de joc care este nejucabil se poate?

#3
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004

ThEDaMn3d, on Feb 15 2005, 23:02, said:

Cred ca limitarea aia de 3 minute este doar in primele versiuni de FW pentru ca stiu ca pe 3220 puteam inregistra 5 minute (si tel. este mult mai slab ca 6230), deci cred ca un FW update va rezolva totul (si eu am un FW mai vechi pe care pot inregistra doar 3 minute).
Un exemplu de joc care este nejucabil se poate?

<{POST_SNAPBACK}>

Am versiunea 4.28 de firmware...
Upgrade se poate face de la dealerul Connex de unde l-am cumparat sau trebuie la nustiu-ce service Nokia? Ca nu sunt in Bucuresti orasul tuturor posibilitatilor...
Exemple de jocuri: Rainbow Six 3, Fifa 2003,2004,2005, Platoon, Prince of Persia Warrior Within etc. E probabil sa fie tot de la firmware insa ma indoiesc.

#4
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003

Nick_White, on Feb 16 2005, 12:51, said:

Am versiunea 4.28 de firmware...
Upgrade se poate face de la dealerul Connex de unde l-am cumparat sau trebuie la nustiu-ce service Nokia? Ca nu sunt in Bucuresti orasul tuturor posibilitatilor...
Exemple de jocuri: Rainbow Six 3, Fifa 2003,2004,2005, Platoon, Prince of Persia Warrior Within etc. E probabil sa fie tot de la firmware insa ma indoiesc.

<{POST_SNAPBACK}>

Eu unul am mers la dealer-ul care mi-a vandut telefonul. Astept sa fac saltul la 5.24. Aveam 4.44

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate