Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
AC Mobil

SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI
 Ajustare pret contract mixt

Incurajarea, stimularea si sustin...

Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...
 MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...

C Embedded

DUO Street View
 Lipsa menstruației de cateva...

Ajustare pret contract mixt

Cum setez sa trimit sms de pe dig...

Microciment in bucatarie
 

LAPTOP 5100

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
djstefan2006

djstefan2006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.10.2008
Am cumparat si eu un acer 5100 si am o problema cu el mi se pune in hibernare cand il pun la priza in rest pe baterie merge perfect.Ce pot face?

#2
total_consult

total_consult

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 25.12.2008
fa asa:
fiind pe baterie apasa dreapta mouse intra in proprietati power vei gasi obtiunea always on  in power manager  sau vezi sa fie setat un interval mai mare pana la intrarea in hibernare

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate