Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?

Statele Unite al Mexicului vor av...

C Embedded
 DUO Street View

Lipsa menstruației de cateva...

Ajustare pret contract mixt

Cum setez sa trimit sms de pe dig...
 Microciment in bucatarie

La mulți ani @nick5roo!

DDNS Digi

Marantz MM7025 vs Rotel RB1552 mkii
 Recomandare bicicleta electrica

Venom - The Last Dance

Demolarea blocurilor prea vechi s...

Alimentare motor stea-triunghi
 

refinantare credit pt teren

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
adrianatoma

adrianatoma

    matz matz

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,302
  • Înscris: 08.01.2008
hei...ce s-a intamplat aici???

decizia mea nu se va baza doar pe ce spune lumea pe forum. dar ma ajuta foarte mult parerile voastre sa inteleg cum functioneaza un anumit lucru (in cazul asta refinantarea) si sa ma duc la banca in cunostinta de cauza, ca sa nu ma zapaceasca omul de la ghiseu.
plus de asta, daca 3 iti spun ca esti beat te duci sa te culci, nu? adica eu credeam ca e f simplu, ma duc acolo, iau un alt credit si plec cu o rata de 200 de euro...sau ma rog, nu chiar asa, dar cam asta era ideea din capul meu. si se pare ca nu e asa simplu cum credeam eu.

da, pun baza in ce citesc pe forum dar sunt capabila sa filtrez informatia si pana la urma deciziile le iau acasa cu ai mei. in schimb mi se pare normal sa ma informez aici si sa iau de bune ideile pe care le expuneti, fiecare isi spune punctul de vedere ca doar d-asta e forum, nu? ramane la latitudinea mea ce voi face mai incolo.

#38
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,329
  • Înscris: 22.07.2005

View Postadrianatoma, on Dec 10 2008, 16:03, said:

hei...ce s-a intamplat aici???
fiecare isi spune punctul de vedere ca doar d-asta e forum, nu? ramane la latitudinea mea ce voi face mai incolo.

Chiar ar fi interesant sa facem un Toppic in care fiecare sa dea o definitie a forumului. Cred ca vom avea mari surprize... unii ar spune ca aici este un loc in care toata lumea vorbeste cam ce-l taie capul, fara o legatura clara cu realitatea sau cu informatii precise.
Un fel de gramada de posturi...

#39
adrianatoma

adrianatoma

    matz matz

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,302
  • Înscris: 08.01.2008
pai eu una fix asta cautam: pareri, atat personale cat si avizate despre ce inseamna refinantarea si in ce conditii s-ar merita s-o fac si unde. eu cred ca sunt utile atat parerile din proprie experienta ale unor persoane care au trecut prin procesul in cauza, cat si parerile avizate si obiective ale celor care stiu concret cu ce se mananca asta...
nu stiu de ce mai pun unii intrebari pe forum daca nu vor sa li se raspunda de fapt. eu chiar cautam raspunsuri si de bine de rau am gasit unele destul de pertinente.

si totul a fost ok pana ati transformat topicul in camp de lupta <_<  

in afara de asta, as vrea sa mai subliniez odata ca nu am incercat sa insel nicio banca, nici sa ma eludez sau alti termeni asemenea si nici nu am cautat "protectie" si nu am asteptat mai mult decat sfaturi de la voi, ceea ce REPET este absolut normal pe un forum.

cum spuneam, mai departe decizia o iau singura

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate