Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC
 Coramet sau Caparol?

Probleme cu un vecin de pe scara

Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...
 Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

Proceduri vamale Port Constanta

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.
 Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat

Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...
 

MP4 pt Motorola E398

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Korupt

Korupt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 10.10.2004
am incercat mai multe programe de convertire in mp4 si toate au o singura problema, la encodarea audio foloseste AAC-ul, iar E398 nu recunoaste AAC.

nu imi place nici formatul 3gp pt ca, chiar daca calitatea video e buna, cea audio e ff slaba  pt ca la encodare foloseste AMR NB, sunetul e mono, doar la 8000 Hz.

E398 recunoaste formatul mp3 asa ca daca stiti cumva un program care foloseste la encodare mp3, sau orice program cu care sa recunoasca E398 sa ma anuntati.

va rog sa ma ajutati pt ca e pacat sa am video player si sa nu il folosesc!

oricum...celor care au telefoane care recunoaste formatul AAC le recomand programele Mpegable X4 Life si Sorenson Squeeze. Amandoua fac o treaba ff buna atat din punct de vedere video cat si audio!

Merci!


#2
701

701

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 16.06.2004

Korupt, on Jan 22 2005, 11:30, said:

am incercat mai multe programe de convertire in mp4 si toate au o singura problema, la encodarea audio foloseste AAC-ul, iar E398 nu recunoaste AAC.

nu imi place nici formatul 3gp pt ca, chiar daca calitatea video e buna, cea audio e ff slaba  pt ca la encodare foloseste AMR NB, sunetul e mono, doar la 8000 Hz.

E398 recunoaste formatul mp3 asa ca daca stiti cumva un program care foloseste la encodare mp3, sau orice program cu care sa recunoasca E398 sa ma anuntati.

va rog sa ma ajutati pt ca e pacat sa am video player si sa nu il folosesc!

oricum...celor care au telefoane care recunoaste formatul AAC le recomand programele Mpegable X4 Life si Sorenson Squeeze. Amandoua fac o treaba ff buna atat din punct de vedere video cat si audio!

Merci!

<{POST_SNAPBACK}>


Cauta DbPower Amp Music Converter, e perfect.

#3
Korupt

Korupt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 10.10.2004

Quote

Cauta DbPower Amp Music Converter, e perfect.

nu stiu daca tu m-ai inteles! eu caut un program de convertire video in mp4, care la convertirea audio sa suporte codec mp3. programul care mi l-ai spus tu doar extrage track-ul dintr-un video!

merci oricum, dar eu caut altceva!


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate