Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone
 Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 

Rod Stewart

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
micnea

micnea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 183
  • Înscris: 13.01.2007
Mie imi place foarte mult Rod Stewart se numara printre preferatii mei cantareti,eu ascult foarte mult muzica veche si mai slow si de aceea Rod nu poate lipsi din lista!:D

Imi cer scuze ca am postat topicul de doua ori,rog un moderator sa stearga unul din ele!

#2
al33xxxx

al33xxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 667
  • Înscris: 04.07.2008
Young Turks!!!!!

#3
micnea

micnea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 183
  • Înscris: 13.01.2007
"I don't want to talk about it"si"Downtown train" dupa parerea mea e sunt printre cele mai frumoase melodii ale lui!

#4
prelude_to_agony

prelude_to_agony

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 204
  • Înscris: 04.07.2008

View Postmicnea, on Nov 17 2008, 16:32, said:

"Downtown train"

imi place Rod Stewart but i so wanna kill him for this!asta e melodia lui Tom Waits,asa ca Rob nu trebuia sa se bage s-o distruga.ok,probabil "distruga" nu e cuvantul potrivit,dar Tom Waits has that certain something...varianta originala e muuult mai buna.

#5
micnea

micnea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 183
  • Înscris: 13.01.2007

View Postprelude_to_agony, on Nov 19 2008, 22:03, said:

imi place Rod Stewart but i so wanna kill him for this!asta e melodia lui Tom Waits,asa ca Rob nu trebuia sa se bage s-o distruga.ok,probabil "distruga" nu e cuvantul potrivit,dar Tom Waits has that certain something...varianta originala e muuult mai buna.
Am ascultat si varianta originala a melodiei dar parca mie personal imi place mai mult cea a lui Rod! :D

#6
micnea

micnea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 183
  • Înscris: 13.01.2007
Nu a mai postat nimeni pe topicul asta de ceva vreme, dar am venit cu o veste buna (pt mine cel putin), si in caz ca a mai scris cineva despre asta imi cer scuze. In fine, se pare ca Rod Stewart va concerta pe data pe 29 iunie in Bucuresti pe stadionul Iolanda Balas. Maine ma duc sper sa ajung sa-mi cumpar bilet! :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate