Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
interceptare ip android

Nota de relație

Cand trebuie sa porti botnita la ...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...
 SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?

Click Sunet Butuc fata

Flatulenta și responsabilita...
 Nu merge internet și touchpad

Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024
 Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC
 

Poze pentru telefon prin WAP

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
quest

quest

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 07.01.2005
Daca stiti vreun site unde poti uploada poze de pe calculator si apoi sa le iei prin wap postati aici. Mersi. :worthy:

Daca poate sa-mi spuna cineva cum sa realizez un site ca sa-l pot accesa prin wap. Am incercat pe go.ro, dar nu e deajuns o simpla pagina. Pt telefon ce tip de pagina de inceput trebuie sa fie ( index.html este in mod normal, dar nu pt wap) si in ce se realizeaza daca nu e html ( sigur nu e  :cursing: )

#2
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3.776
  • Înscris: 03.01.2004
Nu poți să faci site html simplu. Trebuie să fie în format wml (Wireless Markup Language) care să îl poată citi telefonul. Există și telefoane care pot deschide parțial fișiere html, însă majoritatea (în special cele ieftine) au doar browser WAP.

Un site unde îți poți construi pagini pentru WAP poți găsi la www.tagtag.com .

#3
quest

quest

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 07.01.2005
Mersi e super tare site-ul, dar inca nu am reusit sa-l accesez prin wap.  :deadtongue:

#4
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.986
  • Înscris: 04.08.2003
incearca www.imserba.com

iti faci cont acolo, iti uploadezi imaginea/aplicatia/sunetu/sau ce vrei tu, intrii pe wap si o downloadezi

#5
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.404
  • Înscris: 14.12.2003
esato are imagini pt foarte multe tipuri de tel

#6
djadi21

djadi21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.514
  • Înscris: 03.08.2004
Pentru imagini upload de pe web si apoi descarcate pe wap mai este si site-ul  http://www.phg.ro/ringtones

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate