Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme internet

Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Facultatea de geologie - ingineri...
 Pot sa conduc o masina electrica ...

Sursa led 25-36W ?

Prosumatori - cat aveti de primit...

Film cautare
 EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...

Penurie de Inka?

Receptionerele de la centrele de ...
 Nu se mai gasesc e-Bike de inchir...

Seat Leon 5F 2.0 184hp costuri in...

Dispar punctele de restaurare la ...

cum pot opri auto boost-ul pt i7 ...
 

Telesport a fost scos din grila Digi TV!

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,231
  • Înscris: 05.05.2003

 Monitox, on Oct 24 2008, 11:57, said:

Kkt. La bloc!?!?  :rolleyes:  RDS sau NIMIC... Plus ca oricum, vreau si GSP. Vreau si TELESPORT si GSP TV. O doamne, cred ca vreau prea mult  :huh:

O antenuta (60cm diametru) Focus sau Dolce la geam si s-a rezolvat problema... GSP il vezi pe cablu iar Telesport pe antena de satelit plus ca ai o calitate imagine mai buna la Focus/Dolce decat ai pe catv
Chestia asta te costa aprox. 20 ron lunar... fara plata pe instalare sau echipament satelit

Edited by rz, 24 October 2008 - 14:35.


#20
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,084
  • Înscris: 29.04.2006
Da, dar chestia este ca de ce sa plateasca omul doua abonamente din cauza orgoliilor unor trusturi media?

#21
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,296
  • Înscris: 21.04.2004

 AcidMan, on Oct 24 2008, 08:01, said:

schimba operatorul. e simplu.

nu e deloc simplu. in primul rind trebuie sa te duci la operator si sa depui o cerere. apoi trebuie sa achiti abonamentul la zi si sa astepti sfirsitul lunii. apoi trebuie sa te duci la celalalt operator si sa faci cerere. apoi trebuie sa astepti. apoi iti montezi rahatul ala si nu merge. apoi vine meseriasul si te rezolva. apoi, cind in sfirsit esti linistit, scoate noul operator un post din grila si te duci sa treci la altul si tot asa :lol:

 King of Sat, on Oct 24 2008, 11:27, said:

Am telefonat la DIGI pentru a intreba de ce nu mai este canalul TELESPORT in grila de programe.
Raspunsul a fost incredibil : ,,datorita cererilor numeroase de a scoate acest program din grila'' !!!!!!!!!!!!!!!!!
La dorinta mea ca acest program sa fie reintrodus,mi s-a raspuns : ,,se va lua in calcul reintroducerea acestui program de televiziune''.

FARA COMENTARII.

macar au fost politicosi. nu poti sa zici ca nu. puteai sa intrebi cum arata calculul ala pe care il fac  :lol:

#22
akki

akki

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 315
  • Înscris: 13.07.2008

 Zygoth, on Oct 24 2008, 15:40, said:

Da, dar chestia este ca de ce sa plateasca omul doua abonamente din cauza orgoliilor unor trusturi media?


Dar cine a zis ..ca e vorba de orgolii aici ???
Si care trusturi ???

#23
PetLover

PetLover

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 13.10.2008
Mie-mi place că de fiecare dată când plătesc în avans îmi vine factura cu restanțe la plată. Cred că îmi iau antena aia de la Lada și aplic același tratament ca la câinii din uzină.

#24
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,084
  • Înscris: 29.04.2006
Dar despre ce este vorba? Nu despre conflictul mocnit dintre RCS&RDS/Intact si Realitatea Media pe latura drepturilor asupra Ligii I si a denumirii "oficiale" a acesteia? :D

Urmeaza si The Money Channel, din nou?

Edited by Zygoth, 24 October 2008 - 14:53.


#25
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Mai degraba asta e motivul gasit de noi ;)

#26
Zygoth

Zygoth

    specimen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,084
  • Înscris: 29.04.2006
Este un motiv destul de plauzibil. Altul care ar fi?

Ca n-are audienta? Pff...

#27
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008
eu chiar nu m-as uita la 20ron

#28
akki

akki

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 315
  • Înscris: 13.07.2008

 Zygoth, on Oct 24 2008, 15:52, said:

Dar despre ce este vorba? Nu despre conflictul mocnit dintre RCS&RDS/Intact si Realitatea Media pe latura drepturilor asupra Ligii I si a denumirii "oficiale" a acesteia? :D

aia e poveste veche ..puteau sa-l scoata de trei luni incoace in fiecare zi

#29
hanssick

hanssick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 11.07.2006
Au scos un canal bunisor dublindu-l/inlocuindu-l  cu un kkt de canal gsp tv pt ca li s-o sculat sau umezit?  <_<

Edited by hanssick, 24 October 2008 - 22:39.


#30
ectomorful

ectomorful

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 21.12.2008

 hanssick, on Oct 24 2008, 23:38, said:

Au pierdut pe rand: Boomerang, VH1 Classic si acum Telesport

Au mai pierdut MTV Hits,Motors....

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate