Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Ușa exterioara care scar5...

Felicitari Republica Moldova pent...
 Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...

Probleme baterie monde 3
 Tipuri de acces Gura Portitei, di...

Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror

Tarot (2024)
 Prescriere datorii parinti decedati

Utilizare credit cartela Vodafone

La multi ani @Cousteau !

Inlocuire hdd cu ssd la NVR
 

RDS?

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
guzganel

guzganel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.10.2008
Am si eu o nelamurire.. sunt in reteaua RDS... si nu inteleg de ce nu pot accesa linkul www.infoiasi.ro .... problema e ca nu numai eu nu pot face asta... ci multi din reteaua asta.... poate oti.. nu stiu ce sa zic.. dar totic colegii pe care i-am intrebat si sunt la rds nu pot intra pe linkul respectiv. Faza e, ca ceilalti din celelalte retele pot, iar daca suni la ei sa ii intrebi iti zic ca , calc repsectiv are o problema... nicidecum nu e de la ei....Aveti vreo idee de ce nu merge??

#2
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007

View Postguzganel, on Oct 2 2008, 18:59, said:

Am si eu o nelamurire.. sunt in reteaua RDS... si nu inteleg de ce nu pot accesa linkul www.infoiasi.ro .... problema e ca nu numai eu nu pot face asta... ci multi din reteaua asta.... poate oti.. nu stiu ce sa zic.. dar totic colegii pe care i-am intrebat si sunt la rds nu pot intra pe linkul respectiv. Faza e, ca ceilalti din celelalte retele pot, iar daca suni la ei sa ii intrebi iti zic ca , calc repsectiv are o problema... nicidecum nu e de la ei....Aveti vreo idee de ce nu merge??
ieftin nu inseamna si calitate ! ieftin inseamna putini bani si ciocu mic !

#3
nicu13

nicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 07.08.2006
Pai ce vrea domnu' nou venit  sa acceseze? Daca oamenilor nu le merge serverul inseamna ca are reteaua o problema? Si in afara de serverul care nu merge mai este si faptul ca acum se numeste altfel.

Attached Files


Edited by nicu13, 02 October 2008 - 21:39.


#4
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
excelent raspuns.


La mine merge, doar ce am intrat pe el. Mai bine ei legetura cu RC si vezi care-i treaba.

#5
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005

View Postunchiujim, on Oct 2 2008, 22:30, said:

ieftin nu inseamna si calitate ! ieftin inseamna putini bani si ciocu mic !
ziceai :)
Mai de multe ori decat o data este si vina destinatiei sau vina clientului, restul e de la rsd :P

Edited by Blackhawk, 02 October 2008 - 21:42.


#6
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,987
  • Înscris: 10.06.2008
Vezi ca e una care iti va zice sa treci pe clicknet.
In alta ordine de idei, mie nu imi merge!
Am icnercat cateva "proxy-uri", iar rezultatul a fost acelasi!
Problema nu cred ca e de la rds! dar, de ce sa nu dam vina pe rds? Ieftin si prost. ce mai conteaza. daca plateati dublu fata de RTC, asta era scump si bun.

Edited by joystick, 02 October 2008 - 21:51.


#7
telecomro

telecomro

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 608
  • Înscris: 08.04.2008
Asta e culmea. Nu merge o pagina si e vina operatorului? Acolo la moldova chiar asa retardati sunt oamenii ?

  joystick   omul a dat vina pe RDS pentru ei sunt renumiti pentru probleme. Asta nu inseamna ca acum e vina lor.
Daca aia de la Universitatea din Iasi sunt atat de retardati incat nu sunt cabali sa configureze un server ordinar dar se dau mari destepti peste tot ...
La mine merge si de pe Orange si de pe Romtelecom.

Edited by telecomro, 02 October 2008 - 21:57.


#8
nita.dan

nita.dan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 24.08.2005
Attached File  infoiasi.gif   159.16K   53 downloads

#9
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Merge site-ul nu e nevoie de poze doveditoare :) , oricum topicul e deschis aiurea, ce ar fi sa deschidem cate un topic de cate ori un site oarecare este down  <_<

Edited by Bobby_ro, 03 October 2008 - 00:40.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate