Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...

Impamantare suplimentara
 Scartiei frana fata bicicleta noua

Instalare aer conditionat in apar...

Telefoane prietenoase cu vederea?

Alegere teava pentru incalzire pr...
 Opinia publica despre medici/ asi...

Senzor Temp PMOD-TMP3 cu TCN75A

Amazing Race

Recomandare fosa ecologica
 La multi ani @LouisCyphre!

Vinieta Bulgaria Online

Investitie imobiliara in strainat...

Plita inducție gorenje IC340...
 

Clubul Drogalăilor

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
Navigatorul

Navigatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 746
  • Înscris: 14.10.2005
ATENȚIE: Prin acest topic nu am intenția de a promova consumul de droguri! Dacă până în momentul de față nu ați consumat astfel de produse sunteți OBLIGAT să părăsiți această pagină!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

[ http://www.thegooddrugsguide.com/images/629_cannabis.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Bun venit în Clubul Drogalăilor  :D



Puteți scrie aici despre trip'urile voastre, ce droguri vă plac/le recomandați și la alții, etc. etc. chestii legate de droguri ;)



Pt început îmi explică cineva niște chestii despre Ketamina? Din ce am auzit se poate cumpara de la majoritatea pet-shop'urilor specializate în medicamente pt. animale. Trebuie rețetă sau ceva de genu? :rolleyes:

Edited by Navigatorul, 11 September 2008 - 13:29.


#2
Ranger

Ranger

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 15.10.2005
Eu folosesc aspirina. E foarte bun, il recomand la toata lumea. Iau cate o doza in fiecare zi. Ma simt nemaipomenit dupa aia, zici ca nu-s eu :D

Dar cred ca o sa trec pe paracetamol, am auzit ca ar da stari euforice mai puternice. Sambata ma intalnesc cu dilăru' sa-mi dea prima livrare. Va povestesc dupa, daca oi mai fi in stare

#3
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
te mananca?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate