Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu merge internet și touchpad

Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...

Cost bransare curent ENEL 2024
 Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...

Recomandare AC
 Coramet sau Caparol?

Probleme cu un vecin de pe scara

Ford Focus 2007, motorul se opres...

Ce tip de detergent preferați pen...
 Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

Proceduri vamale Port Constanta

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.
 

Restaurante ieftine

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,280
  • Înscris: 28.04.2003
Daca zici ca o bere normala e in jur de 5 lei ar merita.
Insa vad ca raritati locurile astea unde poti manca la preturi normale.
Ce s-au lacomit toti romanii si au marit preturile. Si se vaita ca sunt scumpe toate si trebuie sa mareasca si ei. Daca la altii se poate ieftin inseamna ca undeva, cineva vrea sa bagam noi, clientii, mana mai adanc in buzunar ca sa il umplem pe al lor.
:death:

#20
Sahdu8932

Sahdu8932

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6
  • Înscris: 10.09.2008
Se merita chestia asta?

#21
beligerantu

beligerantu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 396
  • Înscris: 04.09.2008

View PostSahdu8932, on Sep 10 2008, 22:48, said:

Se merita chestia asta?
da, se merita! se mananca bine si ieftin acolo...

#22
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,280
  • Înscris: 28.04.2003
Mi-am mai adus aminte de inca unul ieftin dar nu in Bucuresti. In Constanta, pe langa piata ovidiu, nu ma puneti sa va dau adresa ca nu stiu, e o terasa-restaurant-fast food super ieftin. O shaorma mare e 8 lei, una mica 6, si sunt babane amandoua. Adica pe aia mare te chinui sa o termini. Cea mai scumpa pizza acolo e 15 lei si are aproape un kg.
Cum ziceam se poate si ieftin. Cincin-ul nu l-am vazut niciodata liber, tot timpul era aglomerat si se statea la coada. Deci lasand preturile mici patronul castiga prin volumul mare de vanzari.

#23
vanitas

vanitas

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 825
  • Înscris: 02.10.2007

View Postunpuisor, on Sep 11 2008, 09:31, said:

Mi-am mai adus aminte de inca unul ieftin dar nu in Bucuresti. In Constanta, pe langa piata ovidiu, nu ma puneti sa va dau adresa ca nu stiu, e o terasa-restaurant-fast food super ieftin. O shaorma mare e 8 lei, una mica 6, si sunt babane amandoua. Adica pe aia mare te chinui sa o termini. Cea mai scumpa pizza acolo e 15 lei si are aproape un kg.
Cum ziceam se poate si ieftin. Cincin-ul nu l-am vazut niciodata liber, tot timpul era aglomerat si se statea la coada. Deci lasand preturile mici patronul castiga prin volumul mare de vanzari.



Mai exista Cincin?  :huh:  N-am mai fost acolo din clasa a saptea.

#24
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,280
  • Înscris: 28.04.2003
Este si chiar foarte ieftin. Iar portiile sunt mari.
O bere in jur de 5 lei.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate