Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...
 

Opel Corsa VS Citroen C3

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,397
  • Înscris: 29.11.2001
LOL man, ma refeream la dimensiuni si design, nu neaparat la calitate. Oricum, mie nu-mi plac NU masinile frantuzesti, ci doar doua marci ale lor si oamenii ce le reprezinta - mai ales aia din Colibasi (Imi place Peugeot ;) ).

Reno inca nu a dovedit mare lucru in RO, decat un pret foarte bun, dar care e contrabalansat destul de repede de garantia redusa (18 luni?! com'on, suntem in 2004, chiar daca in Romania! Rusine!!) si de piesele de schimb ceva cam scumpe.

cam asta e ... cat despre reputatia Opel ... Am mai spus, dar ... Conduc inca unul care are 19 ani si bate 515.000 in curand. Si nu-i dau decat benzina, ulei si cheie!  :rolleyes:  ... In ultimii ani singura investitie mai serioasa (~100 euro) a fost o reparatie a tablei de la portbagaj (jos) si aripile din spate (boala opelurilor mai vechi, ce sa-i faci). Sincer, mi-as lua oricand opel cu okii inchisi decat sa dau cu banul cu ochii deschisi la un reno'. :(

Attached Files


Edited by Tyby, 14 December 2004 - 23:36.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate