Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 

Sfat pentru un Scuter

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#55
dadesign

dadesign

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.08.2008
salut,
si eu vreau sa-mi iau un scooter, si va multumesc pentru parerile voastre care mi-au fost de mare ajutor. Ma gandeam la un scuter Yamaha sau Piaggo, dar acum dupa ce m-am informat mai bine din cele citite, m-am hotarat la un scooter Aprilia Scarabeo. Stie cineva de unde l-as putea procura in Romania? E un scuter mai serios, nu ma refer la fiabilitate ci la "mai de om serios".
Recent m-am intors din Grecia unde am observat ca sunt foarte multe scutere Kymco, cintezoii nu prea am vazut la vanzare, asta ca o parere.

#56
black_bird

black_bird

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.09.2008
eu zic sa renunti la idea de kymco, rieju, etc...mai bine iti iei aprilia sr, yamaha aerox, etc...sunt mai scumpe (noi), dar cred ca aerox ul second hand te tine mai mult decat o chinezarie noua ;)

#57
dadesign

dadesign

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.08.2008
ma gandesc sa il iau nou, am nevoie de factura, alegerea este intre Aprilia Scarabeo sau Yamaha Why, problema este ca la Aprilia inca nu stiu de unde sa o cumpar in Romania.Stie cineva cine vinde Aprilia in RO?
Cat despre cintezoieli nici prin gand nu mi-a trecut, a fost doar o parere. MAI BINE UN SH DE FIRMA DECAT UN CINTEZOI!

#58
Kcuf_di

Kcuf_di

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 19.01.2007
United motors.

#59
dadesign

dadesign

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.08.2008
merci, mi-ai fost de ajutor!

#60
didulik

didulik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.01.2009
ce ziceti de scuterul asta? o fi bunut?  http://www.scutere-p...sso-gtr-50.html

#61
LoveBicke

LoveBicke

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.07.2010

View PostKcuf_di, on 9th August 2008, 14:14, said:

Rieju is bune, is spaniole. Zuni ala e china cred, deci numa daca incerci. Avantajos e fiecare, depinde ce cauti. Daca te intereseaza "viteza" pe scuter e mai bun 2T. Altfel 4T e superior, zgomot mic, fiabil si nu are nevoie de ulei la alimentare.
mi-se pare cam scumt acel scuter :D stiu eu un loc unde poti cumpara scuter nou nout la un pret mult mai avantajos .. adica decat sa dai 34 de milioane lei vechi pe un scuter ca acela mai bine iti cumperi ceva la mana a 2 a dar de firma .. ma rog iti poti cumpara scuter unpic mai mare ca cel care l-ai aratat u in link ul acela la 18 19 milioane lei vechi :P .. acum tu decizi :)



View Postdidulik, on 20th September 2009, 17:04, said:

ce ziceti de scuterul asta? o fi bunut?  http://www.scutere-p...sso-gtr-50.html
va rog sa ma scuzati ptr greselile de ortografie:">  am de foarte putin timp cont pe forum:D

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate