Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 Caut serviciu serios de captura v...

Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata
 

Speed Dating

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

Poll: Speed Dating (44 member(s) have cast votes)

Ce zici? Participi la un eveniment de tip "Speed-Dating"?

  1. Sigur! Unde ma inscriu? (15 votes [34.09%])

    Percentage of vote: 34.09%

  2. Ar fi interesant, as vrea mai multe informatii. (10 votes [22.73%])

    Percentage of vote: 22.73%

  3. Astept sa mearga intai prietenele mele. (1 votes [2.27%])

    Percentage of vote: 2.27%

  4. Categoric NU. (18 votes [40.91%])

    Percentage of vote: 40.91%

Vote Guests cannot vote

#19
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,840
  • Înscris: 13.01.2005

View Postdimit, on Jul 24 2008, 23:58, said:

si una care sta in RATB si se uita insistent la tine de vreo 2 statii ce crezi ca vrea(aici o excludem pe tanti cu controlul ) :naughty:
Nu cred ca tu vrei sa iti faci un viitor cu o tipa pe care o agati in club si i-o tragi dupa juma de ora in WC,cu asa specimene dupa o excapada in buda nu cred ca vreau sa ma mai intalnesc vreodata
De ce nu? E chiar fain în budă :D

#20
Blue Wings

Blue Wings

    Nevăstuică deraiantă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,832
  • Înscris: 01.03.2007
Nu mă atrage ideea. Prefer să cunosc persoana-n profunzime. (fără comentarii că vă bat :rolleyes: )

#21
incordo_AR

incordo_AR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 22.07.2008

View PostBlue Wings, on Jul 26 2008, 00:49, said:

Nu mă atrage ideea. Prefer să cunosc persoana-n profunzime. (fără comentarii că vă bat :rolleyes: )

Ideea este ca obtii niste numere de telefon de la persoane care stii deja ca te plac, persoane pe care si tu le placi, si pe care ai vrea sa le cunosti mai departe. Treaba voastra ce faceti dupa aia, scopul aici este punerea in legatura intr-un mediu confortabil, nu initierea unei relatii. (pe strada in discoteca si in autobuz -- nu sunt medii confortabile, mai ales fetele au "sistemul defensiv" activat)

#22
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
si...a avut loc o astfel de intalnire?

#23
Chris140

Chris140

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.08.2008
e o organizare dragutza ^_^ ...dar ce te faci daca te intalnesti a doua oara cu unu' pe care la inceput l-ai catalogat dragut dar apoi ti-ai dat seama ca e un mare idiot :w00t:  si nu mai poti sa scapi de el?   :huh: mai ales ca are si numarul tau de tel <_<

#24
Delirium

Delirium

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,936
  • Înscris: 05.08.2008
Stiam eu ca traim intr-o epoca a vitezei, dar sa derulam si dating-ul pe speed? Din cauza celor ca voi, care vreti sa dati totul pe "repede-inainte", o sa ajungem sa facem pana si sex doar 4-5 minute :P

Si, pana la urma, daca tot e "speed dating", de ce sa mai poarte acea conversatie de 5 minute? Vorba cuiva de mai inainte, oricum nu iti foloseste ....este mult prea scurta ca sa iti dai seama daca placi persoana respectiva si prea lunga pentru intrebarea: "Vrei sa facem sex?" :)..ca pana la urma, despre asta este vorba :coolspeak:

In concluzie, daca tot vrei sa faci pe Eros...elimina faza cu discutia de 5 minute, du-i pe toti intr-un mediu sigur, dezbraca-i si pune-i la treaba! :)....elimina toate fazele astea mai putin importante :P in care doi oameni se cunosc, ajung sa fie atrasi unul de celalalt...bla, bla, bla. Hai sa pastram doar forma si sa uitam ca exista si un fond! Hai sa fim "speed" si sa ne miram apoi cand a trecut viata pe langa noi! :thumbup:

#25
MBD

MBD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 20.11.2005

View Postincordo_AR, on Jul 26 2008, 15:16, said:

Ideea este ca obtii niste numere de telefon de la persoane care stii deja ca te plac, persoane pe care si tu le placi, si pe care ai vrea sa le cunosti mai departe. Treaba voastra ce faceti dupa aia, scopul aici este punerea in legatura intr-un mediu confortabil, nu initierea unei relatii. (pe strada in discoteca si in autobuz -- nu sunt medii confortabile, mai ales fetele au "sistemul defensiv" activat)
Da ma, tu ai dreptate, dar nu vezi ca infectii astia se gandesc numai la sex in buda ?!!  -_-

#26
Delirium

Delirium

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,936
  • Înscris: 05.08.2008

View PostMBD, on Aug 8 2008, 06:45, said:

Da ma, tu ai dreptate, dar nu vezi ca infectii astia se gandesc numai la sex in buda ?!! -_-


Hmmm, sa inteleg ca tocmai ne-ai catalogat pe noi, restul, ca fiind "infecti"? Pacat, chiar citisem ce ai mai postat pe site si imi lasasei impresia unui barbat, nu a unui copil. Cred eu ca datorezi niste scuze...asta in cazul in care esti intr-adevar barbat!

Nu, sincer acum, chiar nu ti se pare aiurea ideea asta cu speed dating-ul? Ai nevoie de cineva sa te ajute sa-ti gasesti o tipa???? Singur chiar nu esti in stare???

Poate am gresit eu, te rog sa ma scuzi....Intr-adevar, este evident ca la varsta asta orizonturile tale sunt destul de limitate...Sincer, scuze....pretentiile mele sunt probabil mult peste nivelul tau, nu?

Edited by Delirium, 08 August 2008 - 08:57.


#27
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,840
  • Înscris: 13.01.2005

View PostDelirium, on Aug 6 2008, 23:14, said:

Stiam eu ca traim intr-o epoca a vitezei, dar sa derulam si dating-ul pe speed? Din cauza celor ca voi, care vreti sa dati totul pe "repede-inainte", o sa ajungem sa facem pana si sex doar 4-5 minute :P
Parcă-ți ajungeau 4 minute :D

#28
Delirium

Delirium

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,936
  • Înscris: 05.08.2008

View Postmufă, on Aug 8 2008, 13:40, said:

Parcă-ți ajungeau 4 minute :D


Mda, bine punctat...:)

No comment...am o bila neagra aici! Cine ma pune sa fac pe nebuna si sa spun ca imi ajung doar 4 minute? :P

#29
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005

View PostChris140, on Aug 5 2008, 22:08, said:

e o organizare dragutza ^_^ ...dar ce te faci daca te intalnesti a doua oara cu unu' pe care la inceput l-ai catalogat dragut dar apoi ti-ai dat seama ca e un mare idiot :w00t:  si nu mai poti sa scapi de el?   :huh: mai ales ca are si numarul tau de tel <_<

obsedati gasesti si fara speed dating :D fa si tu o investitie de cativa zeci de roni intr-o cartela noua, daca asta-i singurul impediment :P

#30
MBD

MBD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 20.11.2005

View PostDelirium, on Aug 8 2008, 09:56, said:

....pretentiile mele sunt probabil .................................
A treia maxima din semnatura mea este valabila si pentru tine. Chiar nu ma intereseaza ce parere ai tu despre mine si afirmatiile mele, nu ma intereseaza daca tie iti place de cum gandesc si actionez eu. Sincer nici in p..a nu ma doare.  B) Apropo "Delirium", frumos nume ti-ai pus, de fapt te reprezinta, cateodata din prea multa inteligenta poate sau lipsa de ea, ca nu stiu, nu te cunosc, incepi sa delirezi!  :)

Edited by MBD, 10 August 2008 - 03:34.


#31
Delirium

Delirium

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,936
  • Înscris: 05.08.2008

View PostMBD, on Aug 10 2008, 03:30, said:

A treia maxima din semnatura mea este valabila si pentru tine. Chiar nu ma intereseaza ce parere ai tu despre mine si afirmatiile mele, nu ma intereseaza daca tie iti place de cum gandesc si actionez eu. Sincer nici in p..a nu ma doare. B) Apropo "Delirium", frumos nume ti-ai pus, de fapt te reprezinta, cateodata din prea multa inteligenta poate sau lipsa de ea, ca nu stiu, nu te cunosc, incepi sa delirezi! :)


Dar de ce te crizezi atat de tare? Sau ce legatura are nick-ul meu?

Mai copilas, chiar nu ai altceva mai bun de facut la 21 ani, sambata noaptea? Hmmmm.......poate de asta aveai nevoie de speed dating, sa scapi si tu odata de virginitate....

#32
MBD

MBD

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 20.11.2005

View PostDelirium, on Aug 10 2008, 04:53, said:

Dar de ce te crizezi atat de tare? Sau ce legatura are nick-ul meu?

Mai copilas, chiar nu ai altceva mai bun de facut la 21 ani, sambata noaptea? Hmmmm.......poate de asta aveai nevoie de speed dating, sa scapi si tu odata de virginitate....
:lol: Hai sa ne intalnim, sa iti arat eu cat de virgin sunt! Fac pariu cu tine ca in maxim 5 minute gafai ca o scroafo!  ;)
Apropo, tu ce faci la 4 dimineata, cauti virgini sa-i "rezolvi" ?!  :D  :hug:  :naughty:  :roflmaofast:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate