Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

E posibil asa ceva ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#37
Fratello_2007

Fratello_2007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,255
  • Înscris: 04.11.2007
Ce aveti mai ?
Nu poti face hacking fara minim de informatie si exploit.
Hackeri astia marunti nu stiu sa hack-ereasca altceva decat windows.
Restul de OS-uri sunt hack-erite de hack-erii superiori nu de duzina, iar aia superiori nu se baga in lucruri marunte.
Eu dorm linistit pt. ca nu are cine sa ma... si daca ma hack cineva atunci sa stea linistit ca nu sunt NASA si nu prea are ce colecta de pe la mine.

Edited by Fratello_2007, 29 July 2008 - 18:22.


#38
SunBeam

SunBeam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 05.01.2007
^ WORD! Majoritatea hackerilor au conceput cel putin un sistem de operare (oricat de infim, nu va ganditi la lucruri imense), fie un debugger independent la viata lor. I like you, Fratello_2007 :)

#39
herlino

herlino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.05.2005
OK ! Nu va certati pe topicul asta. Eu am pus niste intrebari, si am primit diferite raspunsuri.
Nu eu am zis de ars hardul, ca asta chiar nu ar fi paguba. Nici date din calculator nu sunt curios daca imi fura. Problema e sa nu imi bage el in calculator prostiile descrise in postul original.

Chiar rog moderatorii sa inchida threadul, sau sa il si stearga.

#40
SunBeam

SunBeam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 05.01.2007
Hehe, poate te pune "radiokissfm_arges" sa mai descarci cate ceva de pe site-ul Microsoft :) /sarcasm Nu-i asa, Emi? :)

Edited by SunBeam, 29 July 2008 - 19:14.


#41
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,229
  • Înscris: 10.02.2006
Topic closed.
Aici nu e loc de certuri inutile. SunBeam primesti 10 % warn pentru jigniri si va rog sa nu mai deviati de la subiecte doar de dragul de a demonstra ca... ce ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate