Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare saltea latex natural

ETF crestere LYMS vs QDVE vs VVSM.

Sfat achiziție motor pe benz...

Chist operat
 Port blocat dupa portare Orange c...

Șomer cu venituri prin parti...

Consum RAM Mac OS

Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...
 Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI

Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...
 La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?

SMS over IMS networks – SMS...
 

port forwarding... din parti

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Thritium

Thritium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 01.04.2006
Buna , am si eu un speedthouch 516 v 6 si am facut setarile de port forwarding ca aici:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/D2FFx4Y5XWE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
dar tot nu ma pot conecta din exterior la portul setat.
Am pus si noul firmware despre care se tot vorbea in alt thread de pe aici..dar nimik. Mi-a spus un prieten ca poate e de l a Romtelecom setarea din server ...nu cred
Are cineva vreo ideea ... de ce naiba nu mere... porturile la care vreau sa fac forwarding sunt 8000-9000...
Mersi

ps: poate am gresit la setari ... la ultima faza cand da "other device" nu vad ce ip da... cel da ala local al computerului sau cel extern??????  am incercat cu numele laptopului si cu dsldevice.. tot nu merge

#2
Thritium

Thritium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 01.04.2006
Nu stiu de ce dar cand adaug porturile si dupa aia dau apply acolo dispar porturile care tocmai le-am adaugat...

#3
Thritium

Thritium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 01.04.2006
Am reusit.. era o combionatie de reguli de firewall + setare ip static

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate