Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...
 Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 

Mirror's Edge-un fps de la creatorii Battlefield

- - - - -
  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#55
maryus75

maryus75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,273
  • Înscris: 25.08.2006

 bd_vr, on Jan 21 2009, 03:36, said:

Am placa video care suporta PhysX , stai linistit. Dar probabil n-am observat pentru ca e frectie la picior de lemn ce zici tu acolo. Ultimul lucru care ma intereseaza la acest joc e cum se sparg geamurile si se misca steagurile  :deadtongue: . In toiul actiunii cred ca nu sta nimeni cu ochii dupa steaguri...
pai cum se sparg geamurile si se misca steagurile e tot farmecul :D :P

#56
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
L-am terminat si eu, dragut finalul, dar ma asteptam la mai mult. Se vede ca o sa apara si Mirrors Edge 2!

#57
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008

 AlexGP, on Jan 25 2009, 13:51, said:

L-am terminat si eu, dragut finalul, dar ma asteptam la mai mult. Se vede ca o sa apara si Mirrors Edge 2!
ar fi o idee BUNA!

#58
bd_vr

bd_vr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,315
  • Înscris: 20.03.2008

 MaVeRicK89, on Jan 22 2009, 02:20, said:

tocmai ce am terminat jocul...e frumos dar nu mi se pare chiar neobisnuit de scurt cum spun altii

Daca un joc pe care-l termini in 2-3 ore nu este scurt atunci ce inseamna un joc scurt?

#59
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
un joc pe care il termini intr-o ora  ^_^
bn bn e scurt dar totusi e frumos

#60
pcrk2

pcrk2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 02.12.2008
foarte bun joc
insa nu stiu cat de inspirata ar fi decizia sa faca un sequel. ca sa il faca atractiv trebuie sa schimbe ceva la el. nu doar sa mai adauge harti, arme, alta paleta de culori, mai multe npc-uri si gata jocul. din moment ce story-ul nu este interesant ramane gameplay-ul care face jocul. si cam acelasi va fi si intr-o posibila continuare... nu prea i-as vede rostul. insa sa vedem ce va iesi

#61
bd_vr

bd_vr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,315
  • Înscris: 20.03.2008

 MaVeRicK89, on Jan 29 2009, 13:29, said:

un joc pe care il termini intr-o ora  ^_^
bn bn e scurt dar totusi e frumos

N-am zis ca nu-mi place, l-am terminat de 3 ori si nu m-am plictisit de el :).

 pcrk2, on Jan 29 2009, 15:38, said:

foarte bun joc
insa nu stiu cat de inspirata ar fi decizia sa faca un sequel. ca sa il faca atractiv trebuie sa schimbe ceva la el. nu doar sa mai adauge harti, arme, alta paleta de culori, mai multe npc-uri si gata jocul. din moment ce story-ul nu este interesant ramane gameplay-ul care face jocul. si cam acelasi va fi si intr-o posibila continuare... nu prea i-as vede rostul. insa sa vedem ce va iesi
Eu as fi multumit si cu niste harti noi , dar ceva mai complicate si cu o libertate de decizie mai mare asupra traseului ales pentru terminarea hartii/nivelului.

Edited by bd_vr, 29 January 2009 - 19:26.


#62
S3rban77

S3rban77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,523
  • Înscris: 16.08.2008
Superb jocul !  :coolspeak:
L-am terminat . In lista mea , Crysis este mic copil pe langa aceasta .
Si ... oi fi eo' mai noob ... dar mi s-a parut cam lung :bigwhitegrin:

Edited by S3rban77, 30 January 2009 - 21:38.


#63
Valerys

Valerys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,180
  • Înscris: 12.06.2007

 S3rban77, on Jan 30 2009, 21:28, said:

Superb jocul !  :coolspeak:
L-am terminat . In lista mea , Crysis este mic copil pe langa aceasta .
Si ... oi fi eo' mai noob ... dar mi s-a parut cam lung :bigwhitegrin:
Nu este lung si da, esti noob  :w00t: , fiindca daca ti s-a parut lung, inseamna ca au fost unele momente in care te-ai "chinuit" ceva ca sa treci :lol:

Edited by Valerys, 31 January 2009 - 20:27.


#64
S3rban77

S3rban77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,523
  • Înscris: 16.08.2008

 Valerys, on Jan 31 2009, 20:26, said:

Nu este lung si da, esti noob  :w00t: , fiindca daca ti s-a parut lung, inseamna ca au fost unele momente in care te-ai "chinuit" ceva ca sa treci :lol:
Foarte posibil . Am incercat a doua oara si deja in 1 ora - 2 ore sunt departe , pe vapor :w00t: :bigwhitegrin:

#65
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,763
  • Înscris: 23.05.2013
L-am jucat si eu un pic, nu pot sa inteleg la unele miscari cum sa ... folosesc tastatura. Sunt la prima misiune, intr-un hol de cladire, am vazut ca trebuie sa ies pe o fereastra dar nu reusesc sa ma apuc de tubulatura aia. :down:

#66
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006
Am si eu o problema, daca are cineva vreo idee. Tocmai am vbit cu sora-mea, dupa ce a murit Pope, au venit baietii de la paza, am inceput sa fug ca nebunu' (nebuna) prin cladire, am iesit afara, pe acoperis, cu elicopterul dupa mine, apoi am intrat iar in cladire, vin iar cei de la paza, ii ocolesc pe niste garduri, intru intr-un lift, ei trag in usi, imi vbeste tipul ala de la mine din echipa, imi apare loading si iese in meniu. Daca ii dau continue, ma pune sa fac iar acelasi lucru. Nu avansez.
Daca are cineva vreo idee, ii multumesc anticipat.

#67
d4m4g3

d4m4g3

    The best or nothing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,763
  • Înscris: 23.05.2013
Voi cam cate FPSuri aveti in joc?! :huh: Ca eu cu totul la maximul posibil am maxim 35FPSuri in 1680x1050, si sincer, nu hardware-ul este problema. E posibil sa scada din FPSuri faptul ca ramasese activa si optiunea de fizica? Avand in vedere ca am placa Ati...?! :mellow:

#68
octavian217

octavian217

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 04.06.2007

 Ribozom, on Feb 3 2009, 14:59, said:

Am si eu o problema, daca are cineva vreo idee. Tocmai am vbit cu sora-mea, dupa ce a murit Pope, au venit baietii de la paza, am inceput sa fug ca nebunu' (nebuna) prin cladire, am iesit afara, pe acoperis, cu elicopterul dupa mine, apoi am intrat iar in cladire, vin iar cei de la paza, ii ocolesc pe niste garduri, intru intr-un lift, ei trag in usi, imi vbeste tipul ala de la mine din echipa, imi apare loading si iese in meniu. Daca ii dau continue, ma pune sa fac iar acelasi lucru. Nu avansez.
Daca are cineva vreo idee, ii multumesc anticipat.

Si au am aceeasi problema ! Si jocul imi ruleaza fara absolut nicio problema, exceptand cazul cand "ajung in lift". :(
Am dezactivat si optiunea aceea cu PhysX, dar imi reactioneaza la fel. Nu inteleg de ce :(
Ne poate ajuta si pe noi cineva ? :unsure:

Edited by octavian217, 06 February 2009 - 13:28.


#69
octavian217

octavian217

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 04.06.2007
Am rezolvat ! ^_^  Trebuie sa instalezi ultimul driver de la placa ta video, sa instalezi patch-ul "Mirrors Edge Update 1.01" si dupa aceea "Mirror's Edge Crackfix" . Eu asa am procedat si acum imi merge. :coolspeak:  Imi cer scuze pentru postul meu de mai sus. :unsure:

Edited by octavian217, 06 February 2009 - 21:47.


#70
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006
Merci frumos de pont. :kisstogether:

#71
klaw_godly

klaw_godly

    Preafericitul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,659
  • Înscris: 10.06.2008
M-am jucat si eu putin de mirror's edge astazi si am ajuns undeva si chiar nu stiu ce sa fac. Am incercat sa ma catar pe sus, m-am tot invartit pe acolo vreo 10 minute si nu stiu ce sa fac. Va rog care stiti sa ma ajutati si pe mine. Am facut 2 screenshoturi:
Attached File  there.jpg   156.43K   21 downloads

Attached File  the_door.jpg   184.98K   15 downloads

#72
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Am uitat care era combinatia de taste cand vroiam sa merg pe ziduri. Ma poate ajuta cineva?


Attached File  mir.JPG   87.85K   14 downloads

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate