Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 

VAND 3 DAYS PASS LA BESTFEST 2008

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Tavi_Petrosani

Tavi_Petrosani

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.06.2008
bestfest se desfasoara la romexpo in bucurest.cei mai importanti artisiti care vin sunt : pe 4 iulie - Alanis Morissette, Cypress Hill, UNKLE, Apollo 440 si Miss Platnum pe 5 iulie - Kaiser Chiefs, Manic Street Preachers, Stereophonics, Nouvelle Vague si Deluka pe 6 iulie - Nelly Furtado, Manu Chao, Roisin Murphy (Moloko), Sunrise Avenue, Joe Jackson si The Last Supper . biletul e pe toate cele 3 zilele.pretul : 240 lei noi.

sunati la 0726663093 sau mail la [email protected]  daca va intereseaza

eu chiar nu mai pot merge.poate va intereseaza oameni buni :)

#2
irazvan

irazvan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 06.02.2005
Mie mi s-a parut cel mai nenorocit festival din cate am prins eu vreodata (ca organizare)... :cursing: :cursing: :cursing:  

Si o sa ma si explic:
Am incercat sa ajung Duminica impreuna cu sotia si fetita mea, sa avem si noi parte macar de 2-3 ore de distractie, caci doar suntem din Bucuresti si era pacat, mai ales ca Manu Chao imi suradea...
Ei bine, ne-am pregatit, ne-am infiintat la Romexpo, am luat bilete si am vrut sa intram.

Aici intervine partea "distractiva": ne-au refuzat intrarea pe motiv ca si fetita mea TREBUIE sa aiba bilet (110RON/pers)!!! dar fetita mea are 2 ANI !!!!!!
Asa ceva eu n-am mai pomenit nicaieri! A venit la noi chiar si un "organizator" (?) care vorbea engleza si a insistat ca intr-adevar trebuie sa iau bilet si pentru ea...

Pai bine mai bezmeticilor (ca sa folosesc un eufemism), pana si la avion biletele pentru copii sunt reduse (ca sa nu mai vorbesc de orice altceva, de la muzeu la opera)!
Cum isi permit sa imi ceara 110RON pentru un copil de 2 ani?!?!? :madanimated:

Rezultatul: ne-am intors si ne-am luat banii inapoi... Partea distractiva a fost ca in momentul in care am cerut banii inapoi, cel de la casa de bilete ne-a spus candid (desi ne vazuse pe amandoi si pe copil, pe care il tineam pe umeri) ca nu credea ca vrem sa intram si cu fetita...
Da' ce-si inchipuia, ca o lasam ca pe caini legata de gard, la intrare?!?! :wallbash:

Traim in Romania... Oare de ce?!?! :fyou:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate