Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum export de pe desktop o conver...

contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale
 impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente
 Curba Q-U invertor Fronius Gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

HR - nota de relatie?
 Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?
 

Tecktonik

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
xICexDejaVu

xICexDejaVu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 629
  • Înscris: 01.08.2007
sincer habar nu aveam de epilat (asta cu epilatu mai merge, depinde si unde, pe picioare nu vad rostu de a te epila, dar in rest in orice alta zona e ok dupa mine), daramite de fardat ... cu imbracatu ca femeile e cu dus si'ntors ... nici mie nu-mi plac blugii aia stramti, desi in general port blugi conici (ca sa pot sa-i port in adidasi pentru ca port adidasi inalti) , si nu largi, dar nu lipiti pe mine ...

nu cred ca e vorba de asa ceva si la noi, eu am fost in kristal cand "tonul" la faza cu tektonik, si am vazut baietii care dansau stilu asta pe acolo si erau foarte ok, nu aveau blugi lipiti pe ei, nu erau machiati ci doar cativa dintre ei erau pictati pe fata cu niste chestii chiar ok, si in rest .... aratau foarte ok ....

si cu siguranta nu veti vedea asa ceva pe strazile noastre, la cati tarani sunt la noi .... s-ar lua de ei la fiecare pas ... tara de tot cacatu

#38
x_the_z24

x_the_z24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,115
  • Înscris: 08.03.2008

View PostxICexDejaVu, on Nov 6 2008, 21:39, said:

sincer habar nu aveam de epilat (asta cu epilatu mai merge, depinde si unde, pe picioare nu vad rostu de a te epila, dar in rest in orice alta zona e ok dupa mine), daramite de fardat ... cu imbracatu ca femeile e cu dus si'ntors ... nici mie nu-mi plac blugii aia stramti, desi in general port blugi conici (ca sa pot sa-i port in adidasi pentru ca port adidasi inalti) , si nu largi, dar nu lipiti pe mine ...

nu cred ca e vorba de asa ceva si la noi, eu am fost in kristal cand "tonul" la faza cu tektonik, si am vazut baietii care dansau stilu asta pe acolo si erau foarte ok, nu aveau blugi lipiti pe ei, nu erau machiati ci doar cativa dintre ei erau pictati pe fata cu niste chestii chiar ok, si in rest .... aratau foarte ok ....

si cu siguranta nu veti vedea asa ceva pe strazile noastre, la cati tarani sunt la noi .... s-ar lua de ei la fiecare pas ... tara de tot cacatu

Sa nu uitam de eternii "convershi", sau all stars, nici nush cum le zice... tot prostul la scoala are din aia. Costa 50euro, cand eram mic luam cu 500 de mii un kilogram de tenesi din aia. :naughty: Si crede-ma, am 2 tecktonik killer-i in clasa, unu tocmai a fost la solar si e rosu-maro pe fata, iar alalaltu mi-a zis ca strange bani sa-si ea 3 pantaloni slim (din noua colectie  :proud:), sa se tunda, sa se epileze pe picioare si sa mearga in decembrie la solar (m-a intrebat daca nu vreau sa merg cu el... NO WAY). Amandoi participa la spectacole tecktonik si iau lectii de dans in nu stiu ce cluburi. Fondul de ten nu se vede de la distanta, nici eu nu mi-am dat seama, pana nu mi-a zis ala.. dar de aproape se cunoaste daca se da de mult timp.

#39
Loox

Loox

    obraz fin. șmirgheluit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,290
  • Înscris: 20.01.2008
Of of of... si eu sunt tecktonik "killer"... am blugi normali Zara, Levi`s (nu-mi plac cei slim), adidasi Lacoste, Ecko, Levi`s, am si 2 perechi de Converse OX... nu ma dau cu fond de ten,nu merg la solar, am o tunsoare normala (nu imi fac tepi, nu imi intind parul cu placa, etc), nu ma rad pe picioare desi am par foarte mult. Am luat "lectii" de pe Youtube, mai dansez si in club cateodata... singur de obicei, pentru ca majoritatea e taranime minimalista care nu are treaba cu house-ul (mai ales cu electro-ul); ma rog, in ultimul timp m-am plictisit si de dansat, cine ma cunoaste stie ca dansez tecktonik si nu mai au nevoie de reprezentatii. Deci please, dansul in sine trebuie comentat, nu vestimentatia, care difera de la individ la individ... spre exemplu mai e tecktonik killer unul Goth care danseaza in pardesiu de piele... :rolleyes:

#40
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006

View PostxICexDejaVu, on Nov 5 2008, 10:56, said:

daca mai multa lume credew ca un lucru este gay atunci nu automat lucru ala este cu adevarat gay ... asa cum lumea inainte credea ca Pamantul este centrul universului dar de fapt ca sa vezi belea, nu era ...

sunteti o adunatura de cai
Aici ai o foarte mare dreptate.

View PostxICexDejaVu, on Nov 5 2008, 19:43, said:

s-au trezit toti brusc critici de dans ...

tu de unde ai mai aparut mane esti cumva in juriu la 'dansez pentru tine' ???
HAHAHAHHAHAHAHAHAA

View Postnmg, on Nov 6 2008, 13:19, said:

Inaltimea Ta, te rugam prea-plecati sa ne ierti daca in nemernicia noastra am indraznit sa avem o parere, cand ar fi trebuit sa ascultam orbeste (si sa luam notite) la izvorul de intelepciune care curge din tastatura ta.

*pauza de respiratie si plecaciune*

Gata, revenim pe pamant.

Bai nene, tu chiar te crezi buricul pamantului, nu-i asa ? Tot ce spui/crezi tu trebuie sa fie litera de lege, da ? Tu stii, tu cunosti, tu esti doxa, restul sunt pamant de flori, nu conteaza parerea lor. Pardon, sunt "penibili", ca sa te "citez" ...

Revino-ti cat inca nu e prea tarziu sau cauta ajutor.
Nu, e departe de a fi asa. Numai noi stim de cate ori ne-am contrazis, dar aici chiar are o foarte mare dreptate :)))

1. nu te apuci sa criciti ceva atunci cand nu te pricepi
2. ascult muzica buna, dar chestia asta intitulata "dansul tecktonik" chiar imi place si mi se pare o forma de arta (e placut sa stai sa ii vezi, probabil o fi si mai placut daca il practici - nu ma pricep prea bine, desi fac uneori miscari similare, din reflex)
3. vedeti ca e de ani buni fenomenul, dar ca intotdeauna la noi ajunge dupa 5 ani

View Postx_the_z24, on Nov 6 2008, 20:30, said:

Una e sa crezi intr-o stiinta, alta e sa te uiti la ca*aturi din astea. Poate ca astia nu-s gay, dar se imbraca ca fetele, se dau cu farduri, se epileaza, VREI SA ZICI CA-S BARBATI ?
Unde se imbraCA CA fetele? Ca poarta blugi conici? D-aia port si eu..si conversi in picioare sau chestii de genul. Cu farduri nu stiu cum se dau, si de epilat se epileaza mult, desi mi se pare foarte gay (pe maini si pe picioare). De epilat se epileaza si sportivii: fotbalisti, rugbisti. Vrei sa-mi zici ca nici aia nu-s barbati?

Eu cred ca tu faci confuzie intre manelari, cocalari, tecktonici, minimalisti, dnbisti, emosi, punkeri, rockeri...cred ca ii incluzi asa in aceeasi categorie pe toti.


View PostxICexDejaVu, on Nov 6 2008, 22:39, said:

si cu siguranta nu veti vedea asa ceva pe strazile noastre, la cati tarani sunt la noi .... s-ar lua de ei la fiecare pas ... tara de tot cacatu
Eu nu stiu ce inseamna "asa ceva", am vazut destul de multi tecktonici pe strazi. De mine se mai luau cocalarii prin militari cand aveam parul mai lung si mi-l dadeam cu mult fixativ, sau ca am nush ce curele in toate culorile, sau ca de ce imi stau castile nush cum. Ratati, dar ce sa faca si ei de plictiseala? Daca mai mult nu ii duce capul...

Edited by Tidusss, 08 November 2008 - 12:29.


#41
radiotecktonik

radiotecktonik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.04.2009
[ http://www.radiotecktonik.ro/host/logo02png.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Daca tot va place acest gen de muzica puteti intra si asculta Radio Tecktonik !

este un radio care promoveaza muzica electronica, de club techno .... majoritatea stilurilor de club

puteti intra pe site: http://www.RadioTecktonik.ro sau direct pe linkul de ascultare http://radiotecktonik.ro/listen.m3u

Detalii Contact: [email protected] sau Y!M - radiotecktonik

Edited by radiotecktonik, 07 April 2009 - 12:35.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate