Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Butterfish

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

View PostMorosanul, on Dec 15 2008, 14:21, said:

Am facut si eu experienta :)

A fost mai sarat si mai afumat decat ma asteptam.
Cand taiam din el aveam sentimentul ca tau slanina din pod de la bunica :D
Si la gust semana, doar ca are o textura mult mai fina, si e mai cremos.
Nu a urmat absolut nici un efect din cele mentionate desi am mancat de trei ori intr-o zi :lol:

si, in sfarsit, cu riscul de a-l contrazice pe Sturio care e o autoritate in materie de pesti, nu mi-a mers cu vin alb, a trebuit sa dau cep la unul rosu tare ! :thumbup:
- E cremos, se unge ușor pe pâine.
- Nici eu n-am avut probleme...

#38
sturio

sturio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 25.02.2007

View PostMorosanul, on Dec 15 2008, 15:21, said:

si, in sfarsit, cu riscul de a-l contrazice pe Sturio care e o autoritate in materie de pesti, nu mi-a mers cu vin alb, a trebuit sa dau cep la unul rosu tare !   :thumbup:
Cum de nu am vazut commentul tau pana acum?
Nu te pot contrazice eu pe tine la vinuri niciodata, asa ca de acum il voi incerca cu vin rosu.
Referitor la comentariile de mai sus... nu cred ca e vorba de aceeasi specie. Sub numele de butterfish inoata mai multi pesti prin oceane, dupa cum am mentionat in primul post al acestui topic.
Asa ca mancati cu totii linistiti ca nu provoaca nici o problema gastro-intestinala.

#39
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

View Poststurio, on Mar 3 2009, 18:29, said:

Asa ca mancati cu totii linistiti ca nu provoaca nici o problema gastro-intestinala.


Lasa-i mai in pace, n-au decat sa nu manance. B)
Mie, de cele mai multe ori imi place sa pastrez pentru mine anumite chestii bune pe care le descopar. Ca atunci cand primesc musafiri, sa poata spune ca la mine se mananca si se bea cel mai bine. :P

#40
raz30ro

raz30ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.02.2012
http://www.shutterst...butterfish.html

#41
Jdust1

Jdust1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.09.2008
Am cumparat pestele asta afumat de la carrefour zilele trecute vidat la plic de 150g . In dimineata asta si-a facut neasteptatul efect negativ . NU RECOMAND !!!

#42
Morosanul

Morosanul

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,175
  • Înscris: 12.12.2006
Mai precis ? Posted Image
E totusi un peste gras, si cei care au efecte de la mincarea grasa, e probabil sa aiba si de la el.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate