Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curatare bord auto

Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...
 Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 

Despre CFR in UCL

- - - - -
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

Poll: UEFA CHAMPIONS LEAGUE (47 member(s) have cast votes)

Credeti ca va face ceva CFR ?

  1. esti prost?! le doresc tot raul! sa piarda totul! (19 votes [40.43%])

    Percentage of vote: 40.43%

  2. da...o sa dea adversarul prost in minge in ultimul minut si cfr scapa si se duce in uefa. (28 votes [59.57%])

    Percentage of vote: 59.57%

Vote Guests cannot vote

#91
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
apropo... se va juca la Cluj?
spre rusinea mea nu mai sunt la curent daca stadionul indeplineste sau nu normele uefa.
anul trecut stiu ca se punea problema sa joace in alta parte...daca terminau pe 2.
care mai e situatia acum?

#92
MadMike.Mitza

MadMike.Mitza

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,956
  • Înscris: 01.03.2006
Pana in toamna, stadionul CFR-ului va fi la standardele europene. 25.000 de locuri. Mi se pare ca a primit licenta pentru CL.

#93
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,336
  • Înscris: 15.07.2007
VA juca cu siguranta. Chiar si ieri a anuntat crainicul ca se va juca la CJ. Tribuna noua va fi gata in iunie- maxim august si va avea ~25000 locuri. Mi se pare ca si asa doar cu o tribuna si o peluza ar putea sa joace la nivel de grupe

#94
vladamoh

vladamoh

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,273
  • Înscris: 15.01.2008

View Postraul07, on May 12 2008, 18:47, said:

VA juca cu siguranta. Chiar si ieri a anuntat crainicul ca se va juca la CJ. Tribuna noua va fi gata in iunie- maxim august si va avea ~25000 locuri. Mi se pare ca si asa doar cu o tribuna si o peluza ar putea sa joace la nivel de grupe

Nu stiu daca numarul de locuri reprezinta cel mai important criteriu (mai degraba conteaza sa fie toate pe scaune, unde cred ca nu-i problema). Sunt altele legate de vestiare, facilitati, masa presei, tabela, parcare... astea conteaza. La astea trebuie sa lucreze. Nu stiu situatia dar ar fi bine pentru ei sa joace la cluj, nu in alta parte.

View Post``Y``, on May 12 2008, 15:53, said:

nu te mai stresa ca o sa faca CFR mai multe puncte ca Steaua in CL te asigur...

Ce garantii ai ca se va intampla acest lucru? Ca vreo echipa romaneasca va strange vreun punct in grupele Ligii anul acesta?

Am tot auzit exprimarea asta, am o intrebare : mai multe ca Steaua anul trecut? mai multe ca Steaua acum doua sezoane? mai multe ca Steaua la celelalte 3 participari in UCL? mai multe ca Steaua in total?

Lumea e obisnuita sa faca afirmatii foarte usor pentru ca apoi sa uite ce a afirmat. Asa Dinamo s-a pregatit doi ani de grupele UCL si nu a mai ajuns, la fel Steaua se pregatea de optimi in UCl si nu a ajuns... Sa speram ca anul asta vom sta mai bine decat anul trecut la coeficient, ca altfel o sa fie rau de noi.

Edited by vladamoh, 13 May 2008 - 12:25.


#95
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008
am impresia ca noi romanii stam prost cu mentalitatea
adica steaua s-a distrat cu kiev pe care stia ca-i poate bate
dar cu real sau arsenal sau lyon frica a fost mai mare decat ambitia
aici s-ar putea ca cfr sa faca o mica diferenta caci sud-americanii au
mai mult tupeu si ambitie de a reusi fata de blazatii stelei...
iar revazand traseul cfr-ului din cupa intertoto cred ca ei au pierdut
intentionat in cupa uefa spre a fi mai liberi in campionat si de fapt
si-au atins toate obiectivele propuse...
spre deosebire de steaua la cluj e acum liniste si se pregateste lotul
pentru noul sezon nu se cauta sa se vanda toti jucatorii ca berbecutii...

#96
ionutzyankoo

ionutzyankoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 30.10.2004
A fost spus ceva oficial daca cfr va juca sau nu la cluj? Pot face ei stadion de 25000 de locuri, dar parcari? vestiare? norme de siguranta?? Din cate stiu stadionul lui cfr e intre case, unde o sa faca paskany parcari, sub stadion? Steaua a avut noroc cu terenul dinspre sere pe care l-au asfaltat acum 2 sau 3 ani ca altfel era la limita cu licentierea pt UCL...

#97
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,336
  • Înscris: 15.07.2007
Probabil vor opri circulatia pe toate strazile din preajma iar acolo vor parca masinile. Crainicul stadionului a spus ca, Cu siguranta se va juca la CLuj

#98
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Si eu am auzit ca se va juca sigur la Cluj, dar nu pot sa imi oprim mirarea...

WTF? Cum poti sa joci in Sampion Lig cu o peluza si (poate) doua tribune??

#99
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,336
  • Înscris: 15.07.2007
pai ce conteaza ca lipseste o peluza? Conteaza faptul ca cele 2 tribune si peluza etajata sunt la nivelul UCL. Stadionul va avea 26000 locuri iar peste 1 an se va face si cealalta peluza insa doar de 2 mii de locuri. Spatiul nu permite mai mult

#100
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Am inteles man, dar nu am mai vazut pana acum asa stadion in Sampion Lig.
Oricum e ceva... sa vezi SL live in Cluj, pana la urma asta conteaza.

Am cativa prieteni in Cluj, iar unul dintre ei e stelist si se bucura de mama focului ca o sa vada Sampion Lig pe viu la el in oras, ca la Bucuresti era prea departe.
Asa ca o sa aveti cativa suporteri ros-albastrii vopsiti in visiniu... :D

#101
raul07

raul07

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,336
  • Înscris: 15.07.2007
pai acuma asta e, probabil si la meciurile Stelei din CL mergea spectatori dinamovisti sau rapidisti.

#102
realdexter

realdexter

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,213
  • Înscris: 05.12.2006
Cred ca CFR va strange mai multe puncte decat Steaua, ocazie cu care le va mai da o data peste nas celor care tot invoca istoria Stelei , de parca ar mai avea cea mai mica legatura cu prezentul. Asa si io cred ca Mika Hakkinen e cel mai bun pilot de formula unu si ca va castiga acest sezon, singura problema fiind ca el acum concureaza in DTM si nu in formula unu, asa si cu steaua, ce treaba au rezultatele din trecut ale stelei, acum e o echipa mai mult decat mediocra. Nu tin nici cu steaua nici cu CFR, urasc oricum campionatul asta imputzit al nostru, dar asta e , defilam cu ce avem. Cred ca acest campionat l-ar fi meritat fara discutie Unirea Urziceni, a fost peste oricare dintre celelalte echipe.  Vreau ca CFR si Steaua sa aduca cat mai multe puncte, dar cred ca CFR va aduce mai multe. Sansele sunt minime . Am o simpatie pentru CFR pentru ca au singurii patroni si conducatori care stiu exact ce vor si sunt cu capul pe umeri, Cand ma gandesc la Becali, Borcea ( desi sunt dinamovist ) , si Copos ma apuca groaza, faceti comparatie intre astia 3 si alti conducatori din strainatate si veti afla de ce echipele romanesti vor ramane foarte foarte slabe.

#103
ReVaNgEr

ReVaNgEr

    si...... tot eu....

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,677
  • Înscris: 13.08.2007
Asta e topic facut la misto?
Dupa variantele de raspuns as spune ca DA.

#104
katalyngl

katalyngl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.07.2008
CFR CLUJ nu va face niciodata nimic in cupele europene atata timp cat va fi Andone antrenor. Nici la Dinamo nu a facut nimic atatia ani,nu a facut-o nici anul trecut si nu o va face nici anul asta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate