Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...
 Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara
 Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...
 Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune

Sfat achizitie masina noua

Numere inmatriculare inundatie
 

Monitorare CRT pentru DTP

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
kliviu

kliviu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 613
  • Înscris: 01.10.2005
Caut un crt bun (old fashion... :). Ce parere aveti despre Iiyama HM204DT ? are cineva? In materie de acuratete a culorii cum sta? Ce altceva recomandați?

Ah, ce timpuri... asta la vremea lui cred ca ajungea la vreo 30 milioane... Acuma sta suparat pe rafturi ca nu-l mai cauta nimeni... :)

#2
floriniaru

floriniaru

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 446
  • Înscris: 11.04.2005
E timpul sa uiti de CRT.
Focalizarea e marea belea, nu culoarea. Apoi, luminozitatea!
Trebuie sa fii, insa pregatit, pentru un TFT scump, care NU face banding (Eizo). Astea-s vremurile…

#3
gollum

gollum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.233
  • Înscris: 02.06.2004
Eizo este prea mult pentru peste 99% din utilizatori in opinia mea. Din proprie experienta Samsung face LCD-uri decente si cred ca sunt OK pntru DTP. Evident ca multi o sa imi sara in ca Lacie, Eizo s.a. sunt profesionale.

A

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate