Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
OKTO

Cum export de pe desktop o conver...

contract de inchiriere obligatii ...

Panasonic GH7
 Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie
 Alipire apartamente

Curba Q-U invertor Fronius Gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android
 HR - nota de relatie?

Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...
 

TV-TUNNER + MONITOR = TELEVIZOR ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
valisiano

valisiano

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.10.2007
SALUTARE TUTUROR. AM SI EU O INTREBARE. AM UN MONITOR LCD SI UN LAPTOP. MONITORUL SINCER NU PREA AM LA CE IL FOLOSI, DAR MI-AR COMVENI DE MINUNE UN TELEVIZOR. Exista vre-un TV_TUNNER extern care cuplat cu un monitor sa functioneze ca si tv?
Daca da, va rog..... sfatuiti-ma.
MULTUMESC

#2
nlcian

nlcian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 27.03.2006
http://www.pcgarage..../interfata-vga/
deci cauta tunere externe la orice firma d-asta de it.  cauti sa aiba telecomanda si teletext.
http://www.pcgarage....vertv-box7-dvi/
asta as lua io if as avea buget mai mare. mai sunt si altele..  avermedia e o firma mai noua intrata pe piata, cred ca sunt bunicei. n-am auzit lucruri bune despre kworld, probabil e o firma care trebuie evitata, dar mai stii, poate mai au si produse bune.

#3
pruny26

pruny26

    Oltean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 18.08.2007
kworld nu-s rele.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate