Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Insignia 2018-2020 Sport Tourer d...

Recomandari proteza auditiva

Oameni care traiesc pe bune

Sony Xperia 1 VI
 Eroare E-15, msv Bosch Silence Pl...

La Anmgd Cluj se face master dupa...

Prezentatori TV cu telefoanele in...

AC Mobil fara evacuare?
 SMS over IMS networks – SMS...

MYEGNETIAPASS - GRECIA - mic ghid

Distribuție Golf 7 2.0 TDI

Incurajarea, stimularea si sustin...
 Inmatriculare Motocileta "de ...

Pentru voi cat de relevant e cons...

MyGuava?

Statele Unite Mexicane vor avea ...
 

Cum sa instalezi aplicatii NESEMNATE!

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
Cris_max

Cris_max

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 77
  • Înscris: 26.04.2006
aici este tutorialul: http://finestfones.b...een-hacked.html Urmariti pas cu pas.

Merge 100%. Am testat pe N95 si merge. Incercati fara griji, ca nu exista riscul sa se strice telefonul sau sa crape softul.

#2
dannynokian95

dannynokian95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 153
  • Înscris: 19.12.2007

 Cris_max, on Mar 29 2008, 23:12, said:

aici este tutorialul: http://finestfones.b...een-hacked.html Urmariti pas cu pas.

Merge 100%. Am testat pe N95 si merge. Incercati fara griji, ca nu exista riscul sa se strice telefonul sau sa crape softul.



Ba eu cred ca sunt griji,uitate jos unde s-a terminat tutorialu lu'hackeru ala...el nu ii responsabil pentru ce se va intampla cu telu tau,dar nu ar trebui sa se intample nimic oricum......o sa incerc si eu maine.THX!am vazut pe symbian-freak ca a postat cineva metoda asta dar nu am gasit tutorial care sa explice mai bine ca asta.

#3
scorpionul

scorpionul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 144
  • Înscris: 05.04.2006
Merge pe E51.  :thumbup:

#4
Steauaboy95

Steauaboy95

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.802
  • Înscris: 03.12.2007
Nu mi se conecteaza Via USB pe N91  :(  selectez USB ma intorc si dau connect si nu vrea ma intoarce la meniul principal. Daca stie cineva vreo solutie as ramane dator :) Multumesc Anticipat!

#5
worm

worm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.806
  • Înscris: 21.06.2002

Quote

Ba eu cred ca sunt griji,uitate jos unde s-a terminat tutorialu lu'hackeru ala...el nu ii responsabil pentru ce se va intampla cu telu tau,dar nu ar trebui sa se intample nimic oricum......o sa incerc si eu maine.
nu sunt riscuri. hackul modifica ceva in memoria RAM. asa ca dupa un reboot, totul revine la normal.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate