Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extindere apa - trecere in domeni...

La mulți ani @Digix!

[cum] telefon cu folosire in SUA

Montare AC deasupra frigiderului?
 Cunoaste cineva metoda de semideg...

De ce in unele tari sunt sparte p...

Marime siguranța AC - 24.000...

E de la monitor sau nu?
 Rezervare gresita

Ce erau chestiile astea pe cerul ...

Apa plata ieftina vs scumpa

Serial: Those About to Die
 Malwarebytes Windows Firewall Con...

hotel pentru copii

Nu pot reinstala windows 11

Replacement grip pentru racheta t...
 

SPORT1 la RCS

- - - - -
  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#37
And87Rey

And87Rey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 04.02.2008
telesport a ajuns d tot rahatul!!!! sport.ro nu investeste in campionate s ia campionate cv din europa, dar investeste in atentie...STUDIOURI. un nou decor.
penibil si sport.ro si telesport.
abia sportklub s ridica la pretentiile unui post occidental d sport, s cunoaste k nu este romanesc.

nu stiu sport1 .

Edited by And87Rey, 25 March 2008 - 21:04.


#38
mihaich

mihaich

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 15.06.2005
@blackcat, am tot respectul pt ca esti printre cei mai vechi membri ai forumului dar nu te supara, atitudinea ta este probabil cel mai bun exemplu de gandire ingusta. Nu inteleg cu ce te poate deranja ca o televiziune transmite un anumit program, incearca sa gandesti putin mai deschis. Daca am avea toti acelasi gusturi ar fi suficient TVR1, ca pe vremuri.

Revenind la subiect, mi se pare cu atat mai aberant sa vad Telesport si sa nu vad Sport1, care e mult peste TS. Oricum Telesport face bani doar din abonamentul pe care il percepe nu stiu pt ce si din drepturile pe care le detine pt Liga I pana la vara. Daca pierd licitatia s-ar putea sa nu mai vedem Telesport prea mult timp :) Cat despre sport.ro, oamenii stiu sa faca audienta si implicit bani si nici ca ii prea intereseaza altceva. Intre scandalurile Borcea-Gigi-Copos, transferuri bomba care nu se intampla vreodata si faze cu fante de lumina, eu preferam sincer NFL.

Ahhh, si a mentionat cineva ca Sport1 da si Heineken Cup? Asta daca va plac sporturile unde barbatia si forta se arata pe teren, nu in talkshowuri sau la butoane. PS: Pt necunoscatori, Heineken Cup = http://en.wikipedia....ki/Heineken_Cup

#39
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Am explicat mai inainte, eu imi doresc cit mai multe canale. Iar de sport pot sa fie si 50, nu-mi displace deloc, din contra. Repet, nu am inteles atitudinea 'febrila' a unora care sunt chiar nervosi ca nu se mai baga Sport1.

#40
And87Rey

And87Rey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 04.02.2008
ne taiem venele dak nu baga sport1!  :confuzzled:

#41
dandelabrasov

dandelabrasov

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.08.2006
calculele sunt asa: sport1 pe digi, sport1 pe rcs la oradea, sport1 pe upc.
de ce doar atat. sport1 raspunde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#42
And87Rey

And87Rey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 04.02.2008
cred k ceilalti rcs-shi din celelalte orase nu se obosesc sa-l introduca, desi postul e sub contract. oare sport1 stie?

#43
marius_ar

marius_ar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 14.01.2007
Din pura curiozitate, vreunul din voi a incercat sa le transmita celor de la RCS dorintele voastre? Un email, un telefon la Rel Clienti, am inteles ca si la casieriile RCS exista ceva formulare pentru sugestii ale grilei de programe... sau chiar formularul online la adresa http://www.rcs.ro/se...ectat=intrebari ?

#44
smylle2u

smylle2u

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 02.03.2007
eu vad ca sport1 e la rcs timisoara. in alte orase nu l-au introdus?

#45
And87Rey

And87Rey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 04.02.2008

 marius_ar, on Mar 27 2008, 19:32, said:

Din pura curiozitate, vreunul din voi a incercat sa le transmita celor de la RCS dorintele voastre? Un email, un telefon la Rel Clienti, am inteles ca si la casieriile RCS exista ceva formulare pentru sugestii ale grilei de programe... sau chiar formularul online la adresa http://www.rcs.ro/se...ectat=intrebari ?
doar o data? dak citeai pag. precedenta intelegeai.
ba mai mult, cand am fost s fac cerere pt. sport1, nici macar habar n-aveau d asa cv mi-au spus k nu se face. niste cretini

#46
catalin_dinamo

catalin_dinamo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 09.02.2008

 And87Rey, on Mar 29 2008, 14:36, said:

doar o data? dak citeai pag. precedenta intelegeai.
ba mai mult, cand am fost s fac cerere pt. sport1, nici macar habar n-aveau d asa cv mi-au spus k nu se face. niste cretini
si eu le-am trimis vineri dar nu am primit nici un raspuns...

Edited by catalin_dinamo, 29 March 2008 - 20:53.


#47
robert90bh

robert90bh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 981
  • Înscris: 17.02.2008

 marius_ar, on Mar 27 2008, 19:32, said:

Din pura curiozitate, vreunul din voi a incercat sa le transmita celor de la RCS dorintele voastre? Un email, un telefon la Rel Clienti, am inteles ca si la casieriile RCS exista ceva formulare pentru sugestii ale grilei de programe... sau chiar formularul online la adresa http://www.rcs.ro/se...ectat=intrebari ?
eu le-am trimis joi si la rcs si la sport 1 cate un mail. nici un raspuns pana azi. iar ieri am mai pierdut un deby rangers-celtic. RUSINE!

#48
And87Rey

And87Rey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 04.02.2008
am mai incercat si eu o data acum.

#49
marius_ar

marius_ar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 14.01.2007

 catalin_dinamo, on Mar 29 2008, 20:52, said:

si eu le-am trimis vineri dar nu am primit nici un raspuns...

Sunt mai lenti in raspunsuri...

Quote

Stimate client rcs&rds,

Ne cerem scuze pentru intarzierea raspunsului.
Grila de programe RCS&RDS este constituita pe baza unor sondaje de opinie prin care se determina preferintele abonatilor.
In functie de numarul de solicitari similiare vor  fi sau nu introduse si canalele  solicitate de dumneavoastra.
Va multumim ca ne-ati comunicat preferintele dumneavoastra.

Cu consideratie,

Echipa RCS&RDS
Departamentul Reclamatii
................................................................................
....
RCS & RDS Cladirea Forum 2000
Strada Dr. Staicovici  nr. 73-75,
Sector 5, Bucuresti
Tel.: 031.400.4440
Fax.: 031.400.6060
www.digitv.ro // www.rcs-rds.ro


#50
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
"Grila de programe RCS&RDS este constituita pe baza unor sondaje de opinie prin care se determina preferintele abonatilor."

:lol:

Isi inchipuie cineva ca in Brasov abonatii au preferat canalele aberante care sunt in grila? Adica Panoramic TV, Mix TV, DDTV si altele. Au bagat aia ce canale au vrut, nu a facut nimeni nici un sondaj de opinie, sa fim seriosi.

#51
Bethoven

Bethoven

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 193
  • Înscris: 13.03.2008
blackcat , nu esti singurul, si mie  mi-a dat acelasi raspuns. cand i-am rugat sa bage mtv2 la loc, si mai demult tot asa. cred ca-i vre-un robot, care
cand zici ceva de canale, imediat iti rapsunde. si ma rog ce sondaje de opinie fac ei??  cred ca MTV2, a fost cerut de nu stiu cate ori pe net.
Ba chiar mai mult , cand am platit holdingul am intrebat-o pe casierita si pe cablisti , de ce au scos mtv2, mtvbase si de ce nu pune boomerang si cele,
si s-au uitat ca niste tampiti la mine, si mi-au zis ca cica nu au audienta !?!, sa fim seriosi ....
prostiile alea au audienta de rupe, deci  :lol:  :thumbdown:  :puke:

Edited by Bethoven, 30 March 2008 - 15:57.


#52
And87Rey

And87Rey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 04.02.2008

 blackcat, on Mar 30 2008, 12:58, said:

"Grila de programe RCS&RDS este constituita pe baza unor sondaje de opinie prin care se determina preferintele abonatilor."

:lol:

Isi inchipuie cineva ca in Brasov abonatii au preferat canalele aberante care sunt in grila? Adica Panoramic TV, Mix TV, DDTV si altele. Au bagat aia ce canale au vrut, nu a facut nimeni nici un sondaj de opinie, sa fim seriosi.
voi chiar nu v-ati dat seama k e cv tipic adik un robot cretin? nu se obosesc ei sa-ti raspunda.

#53
And87Rey

And87Rey

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 04.02.2008
acun, k au castigat licitatia ligii 1 ar trebui s ne faca p plac si s introduca si sportklub+ si sport 1 si arenna tv. macar suntem siguri d arennna pt. k e al antenei 1 ;)
rcs nu mai are scuze k sa nu introduca s1 si s+...poate erau stresati pt licitatie dar de-acum e mom entul s ne faca p plac.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate