Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Flatulenta și responsabilita...

Nu merge internet și touchpad

Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...
 Cost bransare curent ENEL 2024

Tur auto 2024

Scule parkside x20v

"Compuneri" folosind Roma...
 Recomandare AC

Coramet sau Caparol?

Probleme cu un vecin de pe scara

Ford Focus 2007, motorul se opres...
 Ce tip de detergent preferați pen...

Companie din USA care livreaza in...

Recomandare saltea latex natural

Proceduri vamale Port Constanta
 

Winamp

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
cristi_21

cristi_21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,139
  • Înscris: 07.06.2005
ultima versiune de Winamp am vazut ca poate cauta automat taguri pentru piese.avand mii de melodii pe comp, nu am nici timp nici rabdare sa dau search tag pt fiecare piesa in parte. nu stiti vreun programel care sa faca asta automat, sa caute tagurile pt fiecare piesa si sa ma anunte cand o terminat?

#2
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 06.03.2006
"ultima versiune de Winamp am vazut ca poate cauta automat taguri pentru piese."
..nu asta cauti? Iei frumos toate piesele, le pui in winamp, le selectezi, click dreapta, send to Auto-Tag. Dupa care astepti (cateva minute in functie de cate piese ai). Cand iti arata Done la toate, dai Apply changes si astepti iar.
Vezi ca nu nimereste 100% din piese, daca ai muzica mai obscura s`ar putea sa ai surprize.

Edited by mnezo, 12 February 2008 - 00:16.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate